Poznań Drone Expo – nowa data wydarzenia

Poznań Drone Expo – nowa data wydarzenia (fot. droneexpo.pl)

Po wnikliwych konsultacjach z wystawcami, w trosce o ich bezpieczeństwo oraz z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, zarząd Grupy MTP zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz zalecanymi przez instytucje państwowe procedurami podjął decyzję o przełożeniu Poznań Drone Expo na termin 18 – 20 listopada 2020 roku.

Nie była to decyzja łatwa, gdyż od wielu miesięcy wspólnie z naszymi partnerami ciężko pracowaliśmy na sukces tego wydarzenia. Jesteśmy jednak przekonani, że nasz wspólny wysiłek nie pójdzie na marne, a wręcz przeciwnie, dodatkowy czas jaki dzieli nas od targów, wykorzystamy do stworzenia jeszcze większej, ciekawszej i wartościowej biznesowo imprezy – mówią organizatorzy. – Zachęcamy Państwa do wpisania nowego terminu Poznań Drone Expo do kalendarzy i spotkania z nami podczas jesiennej edycji tego najważniejszego spotkania branży – dodają. 

Zakupione przez uczestników bilety na Poznań Drone Expo zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzenia w terminie 18 – 20 listopada 2020 roku bez konieczności wymiany bądź aktualizacji dokumentu wstępu. Jeśli ktoś zdecydujecie się zwrócić bilet, organizatorzy proszą o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl, adres e-mail: info@tobilet.pl.

Poznań Drone Expo to pełen przegląd możliwości branży droniarskiej. W listopadzie w Poznaniu ponownie zobaczymy zarówno te najmniejsze jednostki, jak i te najbardziej zaawansowane technologicznie. Poznamy pełen zakres możliwości wykorzystania dronów w różnych dziedzinach m.in.: security, służby mundurowe, budownictwo, geodezja, logistyka czy rolnictwo.

Źródło: droneexpo.pl
comments powered by Disqus