Przejdź do treści
Wyjątkowa wizyta w Dudek Paragliders - do wylicytowania w 30.finale WOŚP (fot. allegro.pl)
Źródło artykułu

Wyjątkowa wizyta w Dudek Paragliders

30 stycznia 2022 r. odbędzie się kolejny, 30. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel tegorocznej zbiórki to zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Środowisko lotnicze również w tym roku, podobnie jak w poprzednich edycjach, włączyło się w akcję, bo wiadomo, że piloci i miłośnicy awiacji mają wielkie serce.

Spływają kolejne propozycje. Tym razem do wylicytowania jest wyjątkowa wizyta w Dudek Paragliders – firmie produkującej najwyższej jakości paralotnie i akcesoria paralotniarskie. Proces produkcji odbywa się w całości w Polsce, pod czujnym okiem samego projektanta.

Wizyta w Fabryce Dudek Paragliders w dowolnym terminie obejmuje:
•  oprowadzenie po fabryce,
•  spotkanie z konstruktorem,
•  możliwość wyboru kurtki, czapki i plecaka MiniBag lub Pack&Hike,
•  torba z upominkami, gadżetami,
•  pamiątkowe zdjęcie i dyplom,
•  publikację relacji fotograficznej z wydarzenia na FB.

Jak wiadomo, świat ciągle idzie naprzód. Dotyczy to także koncepcji związanych z konstruowaniem paralotni. Przez lata zdobytych doświadczeń w firmie Dudek Paragliders dopracowano szereg sprawdzonych rozwiązań. Całkiem niedawno oddano w ręce paralotniarzy kolejne skrzydło. To Snake 3 – wymagające skrzydło slalomowe dla wyczynowców, którego proces projektowo-testowy trwał rekordowe 5 lat.

Zrobimy wszystko, aby Twoja wizyta u nas była niezapomnianym przeżyciem! – obiecują producenci paralotni.

Wyjątkową wizytę w Dudek Paragliders można licytować do 1 stycznia 2022 r. na stronie www.allegro.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Czytaj więcej

lotnictwo GA
Firma Westwings zgodnie z zamierzeniami uruchomiła pod koniec 2021 roku swój pierwszy klub pilota w Polsce, oferując pilotom z licencją dostęp do wynajmu samolotów Piper Warrior II bazowanych w Porcie Lotniczym Poznań-Ławica. Założyciel firmy Michał Zienkiewicz prezentuje...
lotnictwo GA
Miło nam poinformować, iż w ofercie sklepu dlapilota.pl znalazła się nowa edycja lotniczych map Polski 2022 według standardów ICAO w skali 1 : 500 000. Komplet składa się z 6 oddzielnych laminowanych arkuszy w podziale geograficznym: Gdańsk, Olsztyn, Poznań, Warszawa, Wrocław,...
lotnictwo GA
19 maja planowane jest czasowe wyłączenie VOR WAR na okres ok. 9 miesięcy. Tego dnia znika z AIP, a w ślad za tym z elektronicznych map w GPS-ach (po aktualizacji) DVOR/DME WAR. Zaraz potem nastąpi jego fizyczne wyłączenie i rozbiórka obiektu.
lotnictwo GA
Czy organ może ograniczać prawo do zawodu egzaminatora na bazie przepisów UE? Tak jak pisałem w pierwszej części artykułu (cytując informację ze strony internetowej naszego organu) certyfikaty egzaminatora nie mogą być wydawane już na zasadzie uznaniowości i delegowania...

Nasze strony