WOŚP: Wylicytuj voucher na 120-minutowy lot na symulatorze A320 z kpt. Piotrem Lipińskim

Kpt. Piotr Lipiński i Konrad Stasiczak z JetZone24 w symulatorze samolotu A320 (fot. allegro.pl)

Już za dwa dni, 31 stycznia br., odbędzie się kolejny, 29. już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel tegorocznej zbiórki to zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Środowisko lotnicze również w tym roku, podobnie jak w poprzednich edycjach, włączyło się w akcję, bo wiadomo, że piloci i miłośnicy awiacji mają wielkie serce.

Do tej lotniczej rodziny, która wspomaga akcję WOŚP dołączyło ostatnio JetZone24 oraz kpt. Piotr Lipiński, którego w świecie lotniczym nikomu nie trzeba przedstawiać. Na szczytnycel, jakim jest WOŚP, JetZone24 przekazał 120-minutowy lot w profesjonalnym symulatorze samolotu Airbus A320! Ale to nie wszystko. Lot ten odbędziesz z kpt. Piotrem Lipińskim, który w powietrzu spędził ponad 18 000 godzin!

Kpt. Piotr Lipiński to pilot liniowy, a jednocześnie instruktor latający na ponad 60 typach samolotów. Pasjonat lotnictwa powszechnie znany z radia i telewizji.

Na symulatorach JetZone24 w Warszawie latać może naprawdę każdy! Nie ma znaczenia czy masz już jakieś doświadczenie za sterami, czy będzie to Twój pierwszy raz. Emocji na pewno nie zabraknie!

Chcecie poznać Piotra osobiście, a tym samym wspólnie z nim nauczyć się latać Airbusem? Świetnie się składa! Kpt. Lipiński z reguły lata na samolotach z rodziny Boeinga, ale tym razem z przyjemnością przeżyje z Wami niesamowitą przygodę w kokpicie symulatora A320!

Pozostało już niewiele czasu. 120-minutowy lot w profesjonalnym symulatorze samolotu Airbus A320 można licytować do 30 stycznia 2021 r. na stronie www.allegro.pl


Przeczytaj również:
Lotnicze Aukcje WOŚP 2021

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus