27-28 lipca odbędzie się VI edycja Mazurskiego Spotkania Paralotniowego

Paralotniarz w niskim przelocie, fot. tygodnikpiski.pl

Organizatorzy zapraszają na VI edycję Mazurskiego Spotkania Paralotniowego o Puchar Mazur PANBAH, która w dniach 27-28 lipca 2019 r. odbędzie się w Rostkach koło Pisza.

W ramach imprezy ddbędą się zawody motoparalotniowe dla amatorów o Puchar Mazur “PANBAH ” Summer Masuria Paramotor PANBAH CUP 2019 w klasach PF1 i PL1 z atrakcyjnymi nagrodami dla uczestników. Odbędzie się też seminarium przelotowe dla swobodnie latających z możliwością polatania odpłatnie za wyciągarką stacjonarną.

Na publiczność będą czekać bezpłatne wykłady na temat paralotniarstwa. Jednym z wykładowców będzie aktualny Mistrz Polski Slalomowy i czwarty zawodnik Slalomowych Mistrzostw Europy klasie PF1 Bartosz Nowicki ze Stowarzyszenia Michalkow Paralotnie.

W programie imprezy przejazdy rajdowym samochodem po wyznaczonym torze i prezentacja sprzętu paralotniowego oraz samolotu ultra light. Będzie można spróbować nauczyć się latać, poprzez zabawy ze skrzydłem paralotniowym ,pod okiem instruktora paralotniowego. Ponadto chętni będą mogli skorzystać z lotów widokowo-zapoznawczych motoparalotnią jako załogant lub swobodnie paralotnią bez silnika jako pasażer oraz samolotem ultra light.

Czytaj całość artykułu na stronie www.tygodnikpiski.pl
 

Źródło: tygodnikpiski.pl
comments powered by Disqus