Przejdź do treści
Tapeta uwalls.pl, fpt. uwalls
Źródło artykułu

Przynieś niebo do domu

Pogoda jest panną kapryśną, i bardzo często nie pozwala nam oddawać się w pełni swojemu lotniczemu hobby. Takie dni, w których nie możemy podziwiać niebo na żywo, są jednak idealne by spędzić trochę czasu z rodziną. A przy okazji - zadbać o wystrój swojego domu. Jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? Czytaj niżej!

Niebanalnym pomysłem na odświeżenie swojego wnętrza, a także spędzenia rodzinnego wieczoru przy wspólnej sprawie jest naklejanie fototapet. Proces ten jest dziecinnie prosty, poradzi sobie z nim nawet osoba bez doświadczenia w pracach remontowych.

Główną zaletą fototapet jest możliwość wyboru dowolnego motywu. Śmigłowiec na całą ścianę w salonie? Proste! Tapeta, przedstawiająca niebo, chmury? Da się zrobić!


Zalety fototapet nie kończą się na ich różnorodności. Niezależnie od tego jaki pokój chcesz odświeżyć, możesz w tym celu użyć  fototapet, gdyż:

  • są wykonywane na różnych materiałach. Tanie i szybkie odnowienie wnętrza zapewnią tapety papierowe, zaś jaskrawe kolory i odporność na wodę i brud - to cechy tapet winylowych. Są tak trwałe, że doskonale sprawdzą się w kuchni czy łazience. Tapety flizelinowe są jeszcze bardziej ekologiczne, dlatego też są najlepszym wyborem do pokoju dziecięcego;
  • ukryją drobne niedoskonałości ścian; niewielkie nierówności będą mniej zauważalne pod tapetą o wysokiej gęstości (flizelinowe, winylowe na podkładzie flizelinowym);
  • są praktycznie niezniszczalne. Tapety, pokryte warstwą lakieru akrylowego, nie tracą kolorów i mogą być czyszczone wilgotną ścierką;
  • Indywidualizują i wizualnie powiększają przestrzeń. Za pomocą fototapet możesz pokazać swoje zamiłowania i hobby, nawet tak poważne jak pilotowanie samolotu, stworzyć niepowtarzalny wystrój oraz sprawić, by mieszkanie wydawało się większe i jaśniejsze.

Cała zabawa zaczyna się jeszcze na etapie wyboru tapet. Wybór fototapet w pojedynkę nigdy nie jest tak głośny, jak przeglądanie katalogu wspólnie z rodziną.  Jest to dobry sposób na zacieśnienie więzi oraz ćwiczenie umiejętności dogadywania się.

 
Dla większego komfortu sklepy internetowe dzielą obrazki z motywami fototapet na kategorie, a więc nie trzeba już spędzać godzin przy komputerze, szukając odpowiedniego wzoru.

Wystarczy ustalić z domownikami, kto z nich czego by sobie życzył, wybrać kilka zdjęć ze strony i wspólnie zagłosować. Jeżeli dysponujecie większą przestrzenią, warto pomyśleć o zamówieniu tapet według życzeń każdego z członków rodziny oraz umieszczeniu ich w poszczególnych pokojach. Takie podejście pozwoli każdemu z domowników na rozwijanie twórczych predyspozycji oraz wyrażenie siebie.

Na zakończenie dodamy, iż wybór fototapet nie ogranicza się katalogami na stronach internetowych. Spora część sklepów oferuje możliwość wydrukowania tapet z Twojego zdjęcia. Jedynym wymogiem jest duży rozmiar i wysoka rozdzielczość takiego zdjęcia.

 
Jesteś miłośnikiem latania w chmurach czy bujania w obłokach? A więc idziemy na wzlot! Fototapety Uwalls.pl  - to coś, co niezależnie od odpowiedzi odmieni twój dom. Wybierz oryginalne fototapety i poczuj się w siódmym niebie ;)


Artykuł sponsorowany

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony