Nowy punkt badań lotniczo-lekarskich k/Piotrkowa Tryb.

Badania lotniczo lekarskie

Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska lotniczego między innymi z Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi, Częstochowy, Tomaszowa Mazowieckiego, Kielc, Katowic, Warszawy oraz z innych regionów kraju Centrum Badań Lotniczych przy NZOZ JARMED z Łodzi otwiera filię w Wolborzu w Przychodni Lekarskiej przy ul. Sportowej 32/34.

Badania będą odbywać się głównie w soboty. W tygodniu można korzystać z badań w NZOZ JARMED w Łodzi. Lekarz orzecznik Artur Szmiel.

Przed wizytą należy wykonać badania laboratoryjne:

  • morfologię krwi;
  • lipidogram;
  • badanie ogólne moczu
  • oraz badanie EKG

Badania laboratoryjne i EKG można wykonać we własnym zakresie i dostarczyć w dniu wizyty u orzecznika lub w przychodni w Wolborzu w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 8.00 – 10.00.

Badania można wykonać we własnym zakresie i dostarczyć w dniu wizyty u orzecznika lub w przychodni w Wolborzu w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 8.00 – 10.00.

Pierwszy termin badań na klasę I, II, III to sobota 14 kwietnia 2018  o godz. 9.30.

Miejscowość Wolbórz położona jest przy trasie szybkiego ruchu S8 co daje możliwość dogodnego dojazdu do przychodni od strony Warszawy, Częstochowy, Katowic, Łodzi  czy Wrocławia. Przy przychodni znajduje się duży pojemny parking.JARMED w swojej filii w Wolborzu wprowadza pilotażowy system obsługi osób, które otrzymały orzeczenia lotniczo – lekarskie polegający na informowaniu (telefonicznym, email) o konieczności ich przedłużenia oraz  na zaproponowaniu najbliższego terminu ich wykonania.

Wszelkie szczegółowe informacje można uzyskać: tel. kom. 605 880 797, 44 615 50 07


Ogłoszenie sponsorowane

Źródło: dlapilota