Nowy agent handlingowy na Balicach

LOT Services

Firma Lot Services poinformowała, iż od niedługiego czasu prowadzi działalność również na lotnisku w podkrakowskich Balicach. Jest to drugi po Okęciu oddział spółki, który oferuję pełną, całodobową obsługę handlingową dla samolotów rejsowych, cargo, prywatnych i biznesowych, a także wojskowych i rządowych.

Według zapewnień przedstawiciela firmy, LOT Services Kraków posiada do dyspozycji cały niezbędny sprzęt do obsługi lotniskowej (m.in. agregaty GPU, pojazdy wodne i asenizacyjne, schody itp.), a także wykwalifikowany personel, który gwarantuje najwyższej jakości obsługę oraz pełen profesjonalizm w każdej sytuacji.

Spółka LOT Services została powołana w lipcu 2009 r. na miejsce upadłej Lot Ground Services i kapitałowo jest powiązana z PLL LOT. Podpisana rok temu umowa o dzierżawę przedsiębiorstwa z syndykiem masy upadłościowej LGS, miała na celu zachowanie ciągłości w obsłudze pasażerów na lotnisku Okęcie.

Dane teleadresowe biura na lotnisku w Krakowie: tel. 0 12 639 37 37, Fax: 0 12 639 37 31, Kom.: 723 699 184, E-mail: fboepkk@lotservices.pl, SITA: WAWGHLO, Freq.: 131.575 MHz
 

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus