Przejdź do treści
Źródło artykułu

Lotnicze prezenty w sklepie dlapilota.pl!

Z myślą o zbliżającym się powoli, acz nieuchronnie, okresie przedświątecznym, postanowiliśmy ułatwić Wam kwestię dotyczącą wyboru prezentów dla Waszych bliskich, którzy oddają się lotniczej pasji lub po prostu są entuzjastami lotnictwa.

Sukcesywnie wprowadzamy do naszej oferty produkty, które mogą być idealnym podarunkiem. Staramy się by oferowane przez nasz sklep produkty spełniały oczekiwania jak najszerszego grona klientów zarówno pod względem jakościowym, jak i cenowym. Wszystkim zainteresowanym proponujemy m.in. szeroki asortyment Aeropuzzli z przepięknymi zdjęciami wykonanymi Sławka "hesję" Krajniewskiego.

Nie sposób pominąć okoliczności z jakimi przyszło nam się zmagać. Nikt nie lubi chodzić w maseczce, ale skoro zafundowano nam obowiązek ich noszenia, czemu nie mają być "lotnicze"? Oferujemy wysokiej jakości i bardzo estetycznie wykonane maseczki z lotniczymi motywami, np. Remove Before Flight.

W kategorii "Odzież" dostępne są czapki, szaliki, bluzy, podkoszulki, skarpetki i maseczki z lotniczymi motywami (LINK).


W kategorii "Gadżety/prezenty" można znaleźć paski, mapy, etui, magnesiki, smycze, zegary, breloki, kalendarze, naklejki i inne (LINK).


W kategorii "Kalendarze", dostępny jest kalendarz ścienny Artur Kielak 2021 (LINK).


Z kolei w kategorii "Literatura" oferujemy kilkadziesiąt pozycji przybliżających zagadnienia z różnych aspektów lotnictwa, od historii po technologię i edukację (LINK).


Te i dziesiątki innych pomysłów na Mikołajki lub pod choinkę można znaleźć w naszym sklepie (LINK)

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony