Przejdź do treści
Widok z kamery lotniskowej na lądowisku Strzelce Małe-Szczurowa
Źródło artykułu

Kamera z kolejnego lądowiska dodana do serwisu aero.webcam

Projekt aero.webcam portalu dlapilota.pl cyklicznie się rozrasta o kolejne lotniskowe kamery internetowe, jak również modernizowane są obecnie użytkowane. Aktualnie jest ich 25.

W ostatnich dniach została dodana kolejna kamera HD, zlokalizowana na lądowisku Strzelce Małe-Szczurowa, w gminie Szczurowa, w województwie małopolskim, ok. 25 km na północ od Brzeska (lądowisko należy do Gminnego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej). Najnowsze urządzenie zwiększa funkcjonalność całego systemu.

Aktualnie strona oferuje możliwość generowania obrazu z następujących lotnisk: EPBA, EPBB, EPBC, EPBK, EPGE, EPKM, EPKP, EPLS, EPLU, EPMG, EPNL, EPNT, EPOD, EPOM, EPPT, EPRG, EPSJ, EPSK, EPST, EPSU, EPWS, EPZA, EPZP, Nysa-Głębinów oraz Strzelce Małe-Szczurowa.

Widoki z kamer lotniskowych posiadają wkomponowane informacje pogodowe i markery do oceny widzialności. Ikonka "świata" w lewym górnym rogu, wskazuje lokalizację kamery. Co istotne, serwis jest całkowicie darmowy i może być dla pilotów znaczącą pomocą wykorzystywaną na etapie planowania lotów lub po prostu do sprawdzenia warunków na danym lotnisku.

Serwis dostępny jest pod adresem http://aero.webcam

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony