Przejdź do treści
Kalendarz imprez lotniczych dlapilota.pl
Źródło artykułu

Kalendarz imprez lotniczych 2019

Zgodnie z dotychczasową tradycją, portal dlapilota.pl udostępnia kalendarz imprez lotniczych na nowy rok. Jest to zestawienie wszelakich wydarzeń o tematyce lotniczej, które odbędą się w Polsce i różnych częściach świata.

Publikacja została opracowana w oparciu o dane uzyskane z szeregu różnych źródeł internetowych (krajowych i zagranicznych) i z pewnością nie uwzględnia wszystkich imprez. Dotyczy to szczególnie tych planowanych w naszym kraju, o których wzmianki często pojawiają się dopiero w terminie późniejszym lub na krótko przed konkretnym wydarzeniem.

Stąd nasza prośba do wszystkich Czytelników. Jeśli pominęliśmy jakąś imprezę bądź zmienił się jej termin, prosimy o wpisanie takiej informacji w komentarzach pod Kalendarzem 2019 lub o wysłanie maila na adres wspolpraca@dlapilota.pl. Kalendarium imprez jest na bieżąco aktualizowane.

Skrócona instrukcja obsługi kalendarza imprez dlapilota.pl
Kalendarz bądź wybrane wydarzenia można zsynchronizować (zalecane rozwiązanie z uwagi na fakt, że kalendarz jest ciągle aktualizowany) poprzez dodanie go do „moje kalendarze”. Dodatkowo istnieje możliwość pobrania kalendarza w formie pliku .ics, aby dodać go do własnego kalendarza.

Uwaga! Automatyczne zsynchronizowanie kalendarza, wymaga posiadania konta w domenie gmail.

Publiczny adres do kalendarza imprez lotniczych 2019.

Dodaj spis imprez do swojego kalendarza:

Kliknij w ikonkę, w prawym dolnym rogu kalendarza:


Kalendarz w formacie pliku ical (nie wymaga zalogowania).

Jeśli chcesz udostępnić kalendarz na swojej stronie, użyj tego kodu:
<iframe src="https://calendar.google.com/calendar/embed?title=Imprezy%20lotnicze%202019%20dlapilota.pl&amp;height=600&amp;wkst=2&amp;bgcolor=%23FFFFFF&amp;src=f1rrlusagrf9lk4fegvuvs3d38%40group.calendar.google.com&amp;color=%23125A12&amp;ctz=Europe%2FWarsaw" style="border-width:0" width="640" height="600" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony