CX-3 Flight Computer już dostępny w sklepie dlapilota.pl

CX-3 Flight Computer

Nowy Rok przyniósł nam zupełnie nowy elektroniczny kalkulator lotniczy firmy ASA. CX-3 to następca popularnego CX-2 Pathfinder, produkowanego dotychczas przez tę firmę i cieszącego się dobrymi opiniami użytkowników. Jednakże w porównaniu z poprzednikiem nowy CX-3 to sprzęt o kilka klas nowocześniejszy.

Prędkość, odległość, kurs, wiatr, paliwo, wysokość, podstawa chmur, wznoszenie i zniżanie, mass and balance to tylko niektóre z funkcji dostępnych w tym urządzeniu. Nowoczesna stylistyka, przemyślane menu i łatwość obsługi sprawiają, że planowanie lotu nigdy nie było łatwiejsze! Znajdziemy tu również takie funkcje jak kalkulator, zegar, timer czy stoper. CX-3 posiada również możliwości różnych ustawień dla oświetlenia, podświetlenia, motywów, prędkości przewijania, stref czasowych i innych.

Używając CX-3 do planowania lotu, eliminujemy uciążliwości wynikające ze stosowania kalkulatorów mechanicznych. Wszechstronny i łatwy w użyciu, CX-3 zapewnia szybkie i skuteczne uzyskiwanie dokładnych wyników. Niezależnie od tego, czy jest używany do planowania lotu, w procesie szkolenia czy testowania wiedzy, organizacja menu odzwierciedla kolejność, w której lot jest zwykle planowany i wykonywany. Powoduje to naturalny przepływ z jednej funkcji do drugiej przy minimalnej liczbie naciśnięć klawiszy.

Elegancki wygląd, ergonomiczne dopasowanie i wykończenie CX-3 ułatwiają transport. Osłona ochronna wysuwa się z przodu i zatrzaskuje na tylnej ściance komputera. Listwa antypoślizgowa zapobiega przesuwaniu się CX-3 na gładkich powierzchniach biurka. Funkcja Motyw umożliwia wygodne przełączanie widoku standardowego na widok nocny lub dzienny. Funkcja podświetlania kontroluje jasność lub intensywność ekranu, a podświetlenie przycisków na klawiaturze będzie się dostosowywać do warunków pracy. Funkcja Ulubione zapewnia szybki dostęp do najczęściej używanej funkcji i przechowuje profil samolotu.


W komplecie 4 baterie AAA.


Komputer CX-3 dostępny jest w sklepie dlapilota.pl (LINK)


Artykuł zawiera lokowanie produktu

Źródło: dlapilota