Ćwicz lotniczą cierpliwość z AeroPuzzle!

AeroPuzzle

Z nieskrywaną radością, pragniemy przedstawić państwu, najnowszy produkt upominkowy. Absolutny mistrz fotografii lotniczej, Sławek Hesja Krajniewski, zgodził się na wykorzystanie swoich specjalnie wyselekcjonowanych zdjęć, aby zrobić w porozumieniu firmą słynącą z jakości wyrobów Trefl, lotniczą kolekcję puzzli. AeroPuzzli.

Odkopując stare doświadczenia, jeszcze te sprzed ery komputerów, wpadliśmy na pomysł stworzenia ekskluzywnej i niepowtarzalnej serii Puzzli lotniczych. Do realizacji projektu, postanowiliśmy użyć najlepsze polskie materiały.


Lotnictwo wymaga cierpliwości przez cały czas. Najpierw się uczymy, potem się uczymy i na końcu dowiadujemy się że ciągle niewiele wiemy. I aby zimowe wieczory, nie były stracone, proponujemy zabawę lotniczą w układanie puzzli.


Proponujemy 3 poziomy trudności:

Poziom I (pierwszy) na Świadectwo Kwalifikacji! Tylko 500 sztuk Beechcraft Model G18S.

Wymiary: 49x35cm (duże)Znany popularnie jako Twin Beech. Produkowany nieustająco od 1937 do 1969 roku. To wielozadaniowy samolot który otworzył drzwi do szeroko pojętego lotnictwa biznesowego. W czasie drugiej wojny światowej używany jako lekki bombowiec. W sumie wyprodukowano prawie 9000 tysięcy egzemplarzy. Samolot z AeroPuzzli to egzemplarz z 1959 roku, zarejestrowany w USA pod numerem rejestracyjnym N45CF. Ten dokładnie samolot wystąpił w dwóch hollywoodzkich produkcjach: Captain America (2011) oraz Different Loyalty (2004).

Zapraszamy tutaj (
LINK).


Poziom II (drugi) Licencja turystyczna PPL! Jedyne 1000 sztuk Douglas A-26 Invader "Sugarland Express"

Wymiary: 69x49cm (olbrzymie)Dwusilnikowy lekki bombowiec i samolot szturmowy konstrukcji amerykańskiej. Pierwszy egzemplarz wyprodukowano w 1942 roku. Na samolocie tego typu latał polski pilot Jan Zumbach, kiedy walczył jako najemnik w Afryce w latach 60 XX w

Zapraszamy tutaj (
LINK).


Poziom III (trzeci) Licencja zawodowa CPL! Po prostu 2000 sztuk Boeing B-17 Flying Fortress. Fotografia znalazła się w pierwszym albumie Odloty Hesji pod nazwą „Trzy ślicznotki"

Wymiary: 97x70cm (gigantyczne)Amerykański czterosilnikowy ciężki samolot bombowy dalekiego zasięgu, zaprojektowany i zbudowany w połowie lat 30. XX wieku w amerykańskim koncernie lotniczym Boeing Airplane Company. Produkowany w latach 1936 – 1945.W sumie wyprodukowano blisko 13 000 egzemplarzy. Wykorzystywano je przede wszystkim do nalotów strategicznych podczas drugiej wojny światowej – na cele na terenie III Rzeszy.

Zapraszamy tutaj (
LINK).

A i pamiętajcie! Ułożone AeroPuzzle można podkleić i powiesić na ścianie, jak obraz.

Artykuł zawiera lokowanie produktu

Źródło: dlapilota