Amsterdam Drone Week 2020

Amsterdam Drone Week 2018 (fot. amsterdamdroneweek.com)

W dniach 1-3 grudnia Amsterdam trzeci rok z rzędu będzie epicentrum światowej branży UAM podczas Amsterdam Drone Week 2020. Przynajmniej tym razem w cyberprzestrzeni. ADW Hybrid 2020 odbywa się całkowicie online zarówno dla delegatów, jak i partnerów. Dzięki inteligentnej platformie kojarzeniowej delegaci, prelegenci i partnerzy są dobierani i mogą łatwo łączyć się i spotykać wirtualnie podczas wydarzenia.

Paul Riemens, dyrektor generalny RAI Amsterdam i inicjator Amsterdamskiego Tygodnia Dronów, podkreśla wagę utrzymywania łączności. „Aby skutecznie osiągnąć poziom bezpiecznej przyszłej mobilności, kluczowa jest współpraca w ekosystemie UAM. Zwłaszcza w tych trudnych czasach, gdy sprawy są jeszcze trudniejsze i bardziej niepewne”.

Organizatorzy zapraszają do oglądania, słuchania i udziału w dyskusjach z ponad 100 prelegentami. Główne tematy programu obejmują mobilność powietrzną w miastach, zasady i przepisy, bezpieczeństwo i ochrona, technologia i rozwiązania oraz zintegrowane niebo.  Więcej informacji na stronie www.amsterdamdroneweek.com

W dniach 1-3 grudnia Metropolia GZM i Centralnoeuropejski Demonstrator Dronów zapraszają do współpracy promocyjnej podczas największego wydarzenia w branży BSP – Amsterdam Drone Week, w 2020 roku, realizowanego w formule on-line.

Poszukiwane są wdrożone produkty (technologie/usługi) branży bezzałogowych statków powietrznych, szczególnie tych rozwiązań, które wykazują potencjał do zastosowania w miastach.

Metropolia GZM i Centralnoeuropejski Demonstrator Dronów zaproszenie kierują do 5 firm – polskich producentów/usługodawców.

W ramach współpracy oferują:
• prezentację produktu na indywidualnej podstronie portalu CEDD na platformie ADW,
• zamieszczenie produktu na liście produktów Amsterdam Drone Week,
• dwa 3-dniowe bilety wstępu dla przedstawicieli firmy,
• narzędzie do współpracy bezpośredniej z innymi uczestnikami ADW (dla 1 przedstawiciela),
• udział w warsztacie, prezentującym polskie technologie. Zamknięty warsztat do 50 zaproszonych uczestników.

Aby do nich dołączyć do 17.11.2020 r. (godz. 12.00) należy zgłosić swój produkt poprzez formularz. Zgłoszenie należy przesłać na adres: a.witkowska@metropoliagzm.pl

Ocena produktu będzie pierwszym warunkiem podjęcia współpracy. O przyjęciu produktu/firmy do udziału będzie również decydować kolejność zgłoszeń. Współpraca w ramach przedsięwzięcia ma charakter nieodpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zgłoszenia bez podania przyczyny.

Więcej informacji na stronie www.cedd.pl

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus