Aeroforum.pl - nowe, internetowe forum lotnicze

Aeroforum.pl - logo, Antoni Korzec

Drodzy Czytelnicy dlapilota.pl,

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce najnowszy projekt , skierowany do miłośników lotnictwa – zarówno tych czynnych jak i biernych, osób w każdym wieku i o różnych poglądach. Jest nim wielo-tematyczne i wolne od cenzury* internetowe forum lotnicze aeroforum.pl. To miejsce dla ludzi lotnictwa, którzy chcą dzielić się swoimi doświadczeniami, wątpliwościami, a także mają wiele pytań, na które - mamy ogromną nadzieję - będą mogli znaleźć odpowiedzi. Stworzenie aeroforum to realizacja naszego hasła przewodniego i zarazem misji „Bezpieczne niebo zaczyna się na ziemi!”.

Niemalże od początku istnienia, portal dlapilota.pl zapewniał możliwość odniesienia się do każdej zawartej na nim treści poprzez komentarze umieszczane bezpośrednio pod artykułami. Postanowiliśmy pójść o krok dalej i udostępnić naszym czytelnikom narzędzie w postaci platformy komunikacyjnej, gdzie poruszane będą kwestie nieograniczone tematyką opublikowanych artykułów. Mamy nadzieję, że Wasz udział w dyskusjach na forum zintegruje środowisko lotnicze i przyniesie korzyści wszystkim jego uczestnikom w postaci szerokiego zakresu wiadomości i sprawnej wymiany informacji.

Aerorofum.pl nie jest pierwsze!
Mamy pełną świadomość istnienia uznanych i lubianych projektów tego typu. Jesteśmy ich czytelnikami. Ale.... liczne komentarze i zgłaszane przez wielu czytelników zapotrzebowanie uświadomiły potrzebę stworzenia przestrzeni, gdzie każdy będzie mógł wypowiedzieć się na dowolny temat, w kwestiach nie zawsze poruszanych w artykułach, wziąć udział w merytorycznej dyskusji i wyrazić opinię na dany temat. Chcielibyśmy, by ta platforma była swoistym miejscem spotkań środowiska lotniczego, by inspirowała jego uczestników do nowych działań, tworzyła atmosferę dyskusji o sprawach dla nas najważniejszych, ale też tych mniej ważnych a niezwykle przyjemnych związanych z naszą wspólną pasją – lotnictwem. Wasz liczny udział będzie dla nas silnym argumentem do poruszania na łamach dlapilota.pl ważnych, acz pomijanych dotychczas tematów.

Chcąc przyłączyć się do forum wejdź na stronę aeroforum.pl, zapoznaj się z regulaminem i zaakceptuj jego warunki, by się zarejestrować. Na platformie aeroforum.pl utworzyliśmy liczne fora o przeróżnej tematyce. Do tych "innych" należą choćby Humor, Plotki, czy Prawo i Przepisy. Nie pominęliśmy także tych najważniejszych: Imprezy, Praca w lotnictwie, ULC/PAŻP/MI, Historia, oraz Medycyna.

Udostępniliśmy również społecznie aktualizowany kalendarz imprez. Każdy może zrobić w nim wpis.

Aby zachować postulat o wolności słowa, udostępniliśmy również możliwość anonimowej publikacji. Mamy nadzieję, na mądre korzystanie z tej opcji.

Użytkownicy portali  mogą skorzystać z opcji automatycznego logowania. Kliknij w te ikonki, a zobaczysz jakie to proste!

Zatem, jeśli chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami czy doświadczeniem, poruszyć ciekawy temat, zabrać głos w publicznej dyskusji, czy też opublikować ciekawy artykuł - zapraszamy na nowe aeroforum.pl!

Redakcja dlapilota.pl


* Wpisy łamiące regulamin, mogą być kasowane bez podawania przyczyny
 

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus

Komentarze

Cóż, po możliwości anonimowego publikowania już wiadomo co z tego wyniknie...

Dowcipy o ULCu stare...

Jestem baaaardzo ciekaw, czy uda się dlapilota przebić z tym forum.....