9 stycznia w Warszawie odbędzie się konferencja „AI i cognitive computing dla dronów”

AI i cognitive computing dla dronów, fot. solutions.pl

Co się kryje pod pojęciem AI, cognitive computing i deep learning w kontekście  dronów ? Dlaczego polska aplikacja DroneRadar jest europejskim liderem do rozwoju koncepcji U-Space? Jak wygląda niemieckie prawo dronowe i które technologie wygrywają na niemieckim rynku? Na te i inne pytania odpowiedzą 9 stycznia eksperci Praktyki Lotniczej SSW (Joanna Wieczorek), Oracle (Krzysztof Wysocki) i Intive (Marcin Niczyporuk).

Za kilka dni wejdzie w życie nowe rozporządzenie BVLOS dotyczące lotów poza zasięgiem wzroku operatora. Długo wyczekiwana regulacja, w nowym dostosowanym do branży bezzałogowej kształcie, sprawi, iż poszerzą się możliwości firm wykorzystujących drony w swoim biznesie.

O tym w jaki sposób opowie nasz ekspert prawa lotniczego Joanna Wieczorek i jej goście z Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej i Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Nowe zastosowania dronów będą mogły się rozwijać  nie tylko dzięki przystosowanej legislacji, ale także dzięki sztucznej inteligencji, której fenomen, na przykładzie konkretnych case study przedstawią eksperci Krzysztof Wysocki (Oracle) i Marcin Niczyporuk (Intive).

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6487003714040193024

Agenda seminarium:

 

Źródło: dlapilota
comments powered by Disqus