Konkurs nr 1 dla głosujących w plebiscycie CUMULUSY 2016

Cumulusy 2016 - Konkurs Nr 1

Od wczoraj wszyscy sympatycy sportów lotniczych mogą głosować na swoich ulubieńców w 2. Plebiscycie na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych Cumulusy 2016 wysyłając SMS. (Więcej: Głosujemy na Nominowanych w plebiscycie Cumulusy 2016)

Patronat Honorowy nad 2. Plebiscytem na 10 najlepszych polskich sportowców lotniczych Cumulusy 2016 objął Minister Sportu i Turystyki Pan Witold Bańka.

Podobnie jak w poprzedniej edycji, organizatorzy przygotowali konkursy dla głosujących w 2. Plebiscycie Cumulusy 2016. Właśnie ruszył pierwszy z nich.

Na zwycięzców konkursu czekają następujące nagrody:
1. Trzy roczne prenumeraty Przeglądu Lotniczego,
2. Dwa podwójne zaproszenia na Galę Finałową, która odbędzie się 18 lutego w hotelu Airport Hotel Okęcie,
3. Bilety do kina.

Co zrobić, aby wygrać jedną z nagród?
Po pierwsze – do 31 stycznia oddaj przynajmniej jeden głos smsowy w plebiscycie Cumulusy 2016.
Po drugie – zamieść na FB w komentarzu do posta o konkursie zdjęcie związane ze sportem lotniczym i podaj przy nim kod potwierdzający dostarczenie wiadomości, jaki otrzymałeś w smsie zwrotnym.

Organizatorzy nagrodzą autorów najciekawszych fotografii, a lista zdobywców nagród zostanie opublikowana 1 lutego.

Uwaga! Osoby, które zagłosują przynajmniej raz do końca stycznia oraz przynajmniej raz w lutowym głosowaniu finałowym i wezmą udział w konkursie na FB, mają szansę wygrać: spotkanie i wspólny trening ze zwycięzcą Plebiscytu Cumulusy 2016, voucher dla dwóch osób na weekendowy pobyt w hotelu Airport Hotel Okęcie, prenumeratę Przeglądu Lotniczego i bilety do kina.

Źródło: cumulusy.pl
comments powered by Disqus