Cumulusy Open Day 2019

Cumulusy Open Day 2019 (fot. cumulusy.pl)

Od 4 stycznia trwa głosowanie na nominowanych w piątej edycji Międzynarodowego Plebiscytu Lotniczego "Cumulusy 2019". Na nominowanych w pięciu kategoriach (Cumulus Sportowy, Cumulus Extreme, Cumulus Air Show fotografia lotnicza, Cumulus Air Show pilotaż grupowy, Cumulus Air Show pilotaż indywidualny) można głosować do dnia 14 stycznia 2020 roku do godziny 23:59. Wyniki głosowania na nominowanych zostaną opracowane 15 stycznia.

Lista Finalistów wyłonionych w ramach głosowania na Nominowanych zostanie ogłoszona 16 stycznia 2020r. podczas wydarzenia „Cumulusy 2019 Open Day”, które odbędzie się na terenie Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Podczas tego wydarzenia odbędzie się konferencja, podczas której uczestników czeka mnóstwo ciekawych spotkań. Pierwszym gościem konferencji jest Jakub Jagieło. Temat jego wystąpienia o godz. 11:00 to "Jak zostać pilotem?". Pół godziny później Krzysztof Niewiadomski będzie promował sporty lotnicze.

O godzinie 12:30 dr Ewa Jasiuk i Tadeusz Dunin będą mówili o przepisach prawa w wybranych państwach na świecie w zakresie wykorzystania bezzałogowych statków powietrznych.

Gościem specjalnym Cumulusy Open Day 2019 będzie Arkadiusz Maya" Majewski, który ustanowił rekord Guinnessa w najwyższym skoku spadochronowym w tandemie z wysokości 11 405 m n.p.m. - organizowanym i wykonany przez ekipę Polska Stratosfera. Moderatorem spotkania bedzie Aleksandra Kutz.

O godz. 13:00 prof. dr hab. Anna Konert i Patrycja Rejnowicz opowiedzą o prawach pasażerów.

Pół godziny później dr Tomasz Balcerzak przedstawi charakterystykę przyszłości rynku lotniczego w kontekście nowych możliwości realizacji biznesu lotniczego.

Następnie Krzysztof Niewiadomski poprowadzi z zaproszonymi gośćmi rozmowę na temat "Dziennikarz sportowy – co go interesuje?"

Kulminacją konferencji będzie wręczenie o godz. 14:30 nominacji finałowych plebiscytu Cumulusy 2019.

Już 18 stycznia wystartuje głosowanie finałowe. A dla umilenia czasu oczekiwania powspominajmy zeszłoroczne spotkanie Cumulusy Open Day 2018 i wręczenie nominacji (LINK).

Więcej informacji na stronie wydarzenia.


Przeczytaj również:
Głosujemy na Nominowanych w plebiscycie Cumulusy 2019
Konkurs dla głosujących w plebiscycie Cumulusy 2019

Źródło: cumulusy.pl
comments powered by Disqus