Konkurs dla głosujących w plebiscycie Cumulusy 2019

Konkurs dla głosujących w plebiscycie Cumulusy (fot. Cumulusy/FB)

Przypominamy, że od 18 stycznia trwa głosowanie na finalistów, podczas którego wszyscy sympatycy sportów lotniczych mogą oddać głos na swoich ulubieńców w 5. Plebiscycie na najlepszych polskich sportowców lotniczych Cumulusy 2019.

Organizatorzy poinformowali, że podobnie jak w latach ubiegłych, przygotowali konkurs dla głosujących w 5. Plebiscycie Cumulusy 2019.

Do wygrania jest: spotkanie i wspólny trening ze zwycięzcą Cumulusy 2019, 5 zaproszeń VIP na LOTOS Gdynia Aerobaltic 2020, eksluzywne rękawiczki skórzane z funkcją touchscreen marki Napo Gloves, praktyczna torba weekendowa na podróże biznesowe i weekendowe marki James Hawk, roczna prenumerata polskiego czasopisma lotniczego - Przegląd Lotniczy.

Co trzeba zrobić, by zdobyć jedną z nagród?

1. Przede wszystkim trzeba oddać swój głos w Plebiscycie. Głosowanie odbywa się poprzez wysłanie SMS-a oraz przez stronę www.cumulusy.pl/plebiscyt
Uwaga: W przypadku wygranej w konkursie warunkiem odebrania nagrody będzie okazanie potwierdzenia oddania głosu w Plebiscycie – np. zrzutu ekranu maila otrzymanego po zagłosowaniu.

2. Udostępnić post konkursowy na swojej tablicy.

3. W komentarzu pod postem konkursowym na stronie www.facebook.com/cumulusy/ napisać uzasadnienie, dlaczego to właśnie Twój faworyt powinien zwyciężyć w Plebiscycie!

Konkurs trwa do północy 28.01.2020 r. Po tym dniu Kapituła Cumulusów wskaże dziesięć najciekawszych komentarzy i przyzna nagrody zwycięzcom. Wyniki zostaną opublikowane 29.01.2020 r. na fanpage Cumulusy.

Uwaga! Każdy może wziąć udział w konkursie tylko JEDEN raz. Kolejne komentarze tej samej osoby zostaną usunięte i nie będą brane pod uwagę przez Kapitułę.

Więcej informacji na fanpage Cumulusy.


Przeczytaj również:
Cumulusy 2019 na ostatniej prostej

Źródło: cumulusy.pl
comments powered by Disqus