Cumulusy 2020 – pozostało 3 dni na zgłaszanie kandydatów do wyróżnień

Złoty Cumulus (fot. Cumulusy)

Pozostały już tylko trzy dni na zgłaszanie swoich faworytów do CUMULUSÓW na oficjalnej stronie wydarzenia www.cumulusy.pl

Do tej pory zgłoszono już 71 kandydatów do zdobycia tych prestiżowych statuetek! A wśród nich są sportowcy lotniczy, w tym wielokrotni mistrzowie Polski, mistrzowie Europy, a także rekordziści i mistrzowie świata, ale wśród zgłoszonych nie brakuje też pasjonatów lotnictwa, przedstawicieli fundacji i stowarzyszeń, fotografów lotniczych, pilotów i załóg występujących podczas pokazów lotniczych, reprezentantów instytucji branżowych i służb mundurowych, obecni są również organizatorzy airshow i autorzy ekstremalnych wyczynów lotniczych!

Brakuje Twojego ulubieńca? Sprawdź kto już został zgłoszony. Do 10 lutego 2021 r. możesz zgłosić jeszcze swojego faworyta korzystając z formularza na www.cumulusy.pl

Początkowo finał miał odbyć się 20 lutego. Jednak ze względu na utrzymujące się obostrzenia sanitarne związane z pandemią organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu gali CUMULUSY 2020 na 27 marca 2021 r.

Zależy nam na tym, aby w tym wyjątkowym, corocznym spotkaniu społeczności lotniczej mogło wziąć udział jak najwięcej osób, więc miejmy nadzieję, że wiosenny termin okaże się dla nas wszystkich bardziej sprzyjającym i że wzorem lat ubiegłych spotkamy się w licznym gronie na uroczystej gali zwieńczonej bankietem – mówią organizatorzy.

Zamierzamy też przeprowadzić relację online z naszego wydarzenia, aby z gorącymi newsami dotrzeć do jak największej liczby kibiców, fanów i sympatyków lotnictwa. Jeśli okaże się, że zakaz licznych zgromadzeń będzie obowiązywał również w marcu, wówczas odbędzie się jedynie relacja online z wręczenia statuetek laureatom – dodają.

Źródło: cumulusy.pl
comments powered by Disqus