Nowe opcje finansowania od Cessna Finance

Cessna logo

Cessna Aircraft Company, firma koncernu Textron Inc, ogłosiła, że jej bratnia spółka, Cessna Finance Corporation (CFC),zainicjowała nowy program finansowy z niższymi ratami na samoloty jednosilnikowe tłokowe Cessna i samoloty Caravan zakupione jeszcze w tym roku.

„Wiemy o wielu osobach gotowych do zakupu nowego samolotu, ale nie zawsze wiedzą oni jak to zrobić. W związku z tym CFC zainicjowała ten program, aby sprostać ich oczekiwaniom ułatwiając sam proces zakupu i zmniejszając raty," powiedział John Doman, v-ce prezes Worldwide Propeller Aircraft Sales.

„Jako, że wiele z tych samolotów jest wykorzystywanych w celach biznesowych, mogą one w Stanach Zjednoczonych również kwalifikować się do przyspieszonej amortyzacji, w ramach opcji federalnego pakietu stymulującego 2009, która wygaśnie jeszcze w tym roku," powiedział Doman. „To naprawdę idealny czas na zakup nowej Cessn’y."

Program CFC oferuje nowe raty na całą linię śmigłowych samolotów firmy Cessna. Dotyczy to: Cessna 172, 182 i 206, Corvalis, Corvalis TT, jak również turbośmigłowych 208 Caravan i 208B Grand Caravan.

Więcej informacji na stronie internetowej Cessny.
 

Źródło: Cessna
comments powered by Disqus