Firma Byron udostępniła nowy serwis meteorologiczny

Baron WxWork

Firma Baron poinformowała, iż wprowadziła do oferty nowy serwis meteorologiczny Baron QuikLink. Cena dostępu do usługi została skalkulowana na poziomie od 14.99 do 49.99 dolarów miesięcznie. Dotychczas spółka zaprojektowała i udostępnia strony Baron WxWorx oraz XM Weather.

Witryna dostarcza graficzne informacje pogodowe wykorzystując praktycznie każdy rodzaj łącza internetowego. Na stronie dostępny jest radar NEXRAD, informacje o wyładowaniach atmosferycznych, sile wiatru, oblodzeniu, METAR-y, TAF-y, dokładne trasy przemieszczających się burz i wiele innych. Dzięki QuikLink piloci mogą zapoznać się z warunkami meteorologicznymi panującymi na konkretnej wysokości, a także posiadają możliwość wyświetlania udostępnionych produktów razem na jednej nakładce, co zapewnia zwiększona świadomość sytuacyjną.

"Sądzimy, że Baron QuikLink to doskonałe narzędzie pogodowe służące do planowania lotu," powiedział Bob Baron, prezes Baron Services. Serwis, któy obecnie obejmuje jedynie obszar Stanów Zjednoczonych oferowany jest w trzech opcjach: Wings, Wings Plus i Wings Elite w cenie odpowiednio 14.99, 24.99 i 49.99 dolarów za miesiąc użytkowania.

Serwis dostępny jest pod adresem: www.baronservices.com

 

Źródło: AOPA
comments powered by Disqus