Polsko-Hiszpański Dzień Sektora Kosmicznego

Polsko-Hiszpański Dzień Sektora Kosmicznego (fot. Ambasada Hiszpanii w Warszawie)

Ambasada Hiszpanii oraz ICEX España Exportación e Inversiones zapraszają na konferencję pt. Polsko-Hiszpański Dzień Sektora Kosmicznego, która odbędzie się 17 stycznia 2019 r. w Warszawie, w Hotelu Mercure Grand przy ul. Kruczej 28.

Honorowym patronem wydarzenia są Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii  i Polska Agencji Kosmiczna, a partnerami konferencji są Centro para el Desarollo Tecnológico Industrial, zrzeszenia branżowe TEDAE i SpacePL oraz firmy Airbus, GMV, Indra i Sener.

Celem konferencji jest prezentacja planów strategicznych i wymiana doświadczeń przez przedstawicieli instytucji rządowych, prezentacja potencjału Polski i Hiszpanii w zakresie technologii kosmicznych oraz poszukiwanie możliwości współpracy biznesowej.

Udział w wydarzeniu potwierdzili przedstawiciele Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Polskiej Agencji Kosmicznej, hiszpańskiego i polskiego Ministerstwa Obrony, hiszpańskiego Sztabu Wojsk Lotniczych,  CDTI oraz zrzeszenia branżowe i firmy z obu krajów.

Po zakończeniu części instytucjonalnej odbędzie się networking pomiędzy firmami z branży kosmicznej z Hiszpanii i z Polski.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a rejestracji można jeszcze dokonać poprzez formularz rejestracyjny (LINK)

Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim. Agenda konferencji dostępna jest TUTAJ.

Więcej informacji na temat konferencji udziela Biuro Radcy Handlowego Ambasady Hiszpanii, p. Leszek Winiarek, tel.: 22 617 15 90, email: lwiniarek@comercio.mineco.es

Źródło: Ambasada Hiszpanii w Warszawie
comments powered by Disqus