PGA PIŁA Accuracy OPEN 2021

Paralotnie na niebie (fot. psp.org.pl)

Stowarzyszenie Aeroklub Ziemi Pilskiej zaprasza wszystkich pilotów paralotni zainteresowanych sportową rywalizacją na celność lądowania do udziału w zawodach PGA PIŁA Accuracy OPEN 2021, które zostaną rozegrane w dniach 22-23 maja 2021 r. na aeroklubowym lotnisku w Pile.

Organizatorzy przewidują rozegranie od 2 do 6 rund, w zależności od warunków.

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest posiadanie: ważnego Świadectwa Kwalifikacji Pilota Paralotni umożliwiającego wykonywanie lotów swobodnych, potwierdzenia odbycia przeszkolenia do startów za wyciągarką (popularnie zwane „H”), licencji sportowej FAI, ubezpieczenia OC obejmującego loty paralotniowe i start w zawodach, kompletu sprawnego sprzętu paralotniowego. Paralotnia z certyfikatem EN, wyczepu do holowania, radiostacji 2m.

Organizatorzy określili, że w zawodach może wziąć udział maksymalnie 40 pilotów, więc warto zgłaszać się z wyprzedzeniem. Pierwszeństwo startu będą mieli piloci z ważną licencją sportową FAI na sezon 2021.

Koszt uczestnictwa w zawodach PGA PIŁA Accuracy OPEN 2021 wynosi 200,00 zł. Zgłoszenie udziału w zawodach należy wysłać na adres e-mail: sekretariat@azp.pila.pl

Zawody odbędą się w ścisłym reżimie sanitarnym i zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami COVID19.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: Aeroklub Ziemi Pilskiej
comments powered by Disqus