Przejdź do treści
Zawody Pre World Games we Wrocławiu (fot. Maciej Piotrowski)
Źródło artykułu

Zawody Pre World Games trwają

Jeszcze tylko jutro (3 lipca) miłośnicy lotnictwa, szczególnie spadochroniarstwa, motoparalotniarstwa oraz akrobacji szybowcowych, będą mogli podziwiać zmagania zawodników na lotnisku w Szymanowie.

Zawody Pre World Games to maraton sportów lotniczych, podczas których od 1 lipca można oglądać: Mistrzostwa Polski w Canopy Piloting, International Canopy Piloting Competition, Glidier Aerobatic Wroclove CUP (cykl przygotowań Kadry Narodowej do Mistrzostw Świata w Akrobacji Szybowcowej oraz Motoparalotniowe Mistrzostwa Polski w Konkurencjach Technicznych.

Jeśli chcecie zobaczyć to na żywo, to jeszcze w niedzielę Aeroklub Wrocławski zaprasza na lotnicze popisy najlepszych spadochroniarzy świata. Razem z nimi oglądać można złotych medalistów Mistrzostw Europy w Slalomie Paralotniowym. A całość okraszona akrobacją szybowcową w wykonaniu polskiej Kadry Narodowej.

Tego dnia zaprezentują się też wiatrakowce, szybowce i drony. Kto odważny - może skoczyć ze spadochronem w tandemie.

W niedzielę (3 lipca) o godz. 14:00 odbędzie się ceremonia zakończenia zawodów i wręczenie pucharów. Niedzielne popołudnie wszyscy przybyli na lotnisko spędzą przy muzyce i prezentacji najlepszych momentów zawodów na centralnym telebimie.

Zapraszamy na lotnisko Aeroklubu Wrocławskiego w Szymanowie. Wstęp wolny.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony