Mikołajkowe zawody na celność lądowania w Aeroklubie ROW

Mikołajkowe zawody na celność lądowania w Aeroklubie ROW (fot. aeroklub.rybnik.pl)

Aeroklub Rybnickiego Okręgu Węglowego zaprasza serdecznie na Mikołajkowe zawody na celność lądowania, które odbędą się w sobotę 3.12.2016 r. na aeroklubiwym lotnisku Rybnik-Gotartowice. Początek imprezy o godzinie 9:00.

Starty będą odbywały się za wyciągarką. Zawodnicy będą mieli do dyspozycji szybowce Bocian, Puchacz oraz Pirat. Zasady rozgrywania zawodów takie same jak w poprzednich latach.

Wpisowe: dla członków Aeroklubu ROW z opłaconymi składkami – 0 zł,  dla pozostałych – 20 zł. Opłaty za loty wg klubowego cennika.

W trakcie lotów, na starcie, czynny będzie grill a po zawodach Aeroklub ROW zaprasza do sali wykładowej i świetlicy na gorącą kawę, herbatę i coś na ząb. Organizatorzy czekają również na zgłoszenia chętnych do pracy w komisji sędziowskiej. Szybownicy chętni do udziału w zawodach proszeni są o zapisywanie się i wnoszenie opłat w księgowości lub na miejscu, przed zawodami.

Na mikołajkowych zawodach nie zabraknie św. Mikołaja, oczywiście latającego! Będą również wykonywane w tym dniu loty widokowe na szybowcach (za wyciągarką) i samolocie – wszystkich zainteresowanych organizatorzy zapraszają do zakupu i rezerwacji biletów na stronie aeroloty.pl.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: Aeroklub ROW
comments powered by Disqus