Przejdź do treści
Rodzinny piknik lotniczy na 100-lecie lotnictwa w Łososinie Dolnej (fot. aeroklubpodhalanski.pl)
Źródło artykułu

Rodzinny piknik lotniczy na 100-lecie lotnictwa w Łososinie Dolnej

Aeroklub Podhalański zaprasza rodzinny piknik lotniczy z okazji 100 lecia lotnictwa, który odbędzie się 21 lipca 2018 r. (sobota) na lotnisku w Łososinie Dolnej. Początek imprezy o godzinie 10:00.

W programie moc atrakcji dla całej rodziny. Dla fanów lotnictwa przygotowano 180 minut pokazów lotniczych w wykonaniu cywilnych i wojskowych gwiazd lotnictwa, wystawę naziemną sprzętu latającego – wojskowego i cywilnego, skoki spadochronowe w tandemie, balon – loty na uwięzi, pokaz modeli latających, pokazy dronów.

W czasie pikniku będą odbywały się loty zapoznawcze samolotem, podczas których będzie można zobaczyć piękne widoki okolicy. Będzie też możliwość zapisania się na kurs do licencji pilota na wyjątkowych warunkach – specjalna promocja na 100 lecie! Tylko tego dnia!

Będą także atrakcje pozalotnicze, takie jak Strefa dla kobiet - bądź odlotowo piękna! (sztuka makijażu - warsztaty). Liczne atrakcje dla dzieci, m.in: konkursy plastyczne, zawody w składaniu i puszczaniu modeli, wesołe miasteczko i lotniczy plac zabaw, konkursy z bezpieczeństwa ruchu z Policjantami, niespodzianki, nagrody.

Na ziemi przygotowano też pokaz zabytkowych samochodów, pokaz ratownictwa, liczne stoiska/sklepy. Organizatorzy przygotują też strefę gastronomiczną.

Gwiazda wieczoru: BACIARY. Wieczorem zagrają też the pajx oraz Hrabina Lulu. Prowadzenie: Marek Rusinek, RMF MAXXX. A po koncercie, o godzinie 22:30, odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Zapraszamy 21 lipca 2018 r. na rodzinny piknik lotniczy Aeroklubu Podhalańskiego w Łososinie Dolnej. A w niedzielę, 22 lipca, w godzinach 12:00-18:00 odbędzie się Dzień Otwarty lotniska w Łososinie Dolnej. Więcej szczegółów na poniższym plakacie oraz na stronie wydarzenia.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony