Konkurs "Lot Dla Wybranki"

Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe (fot. Michał Adamowski)

Ogranizator IV Nowotarskich Zimowych Zawodów Balonowych – firma PCD Salami oraz Aeroklub Nowy Targ zapraszają do udziału w konkursie “Lot dla wybranki”, w którym nagrodą główną jest lot balonem dla kobiety podczas trwania IV Nowotarskich Zimowych Zawodów Balonowych w sobotę lub niedzielę (5-6 marca 2016), czyli wzbicie się w powietrze ze wszystkimi 25 uczestnikami imprezy!

Konkurs ma charakter otwarty, nie obowiązują żadne ograniczenia wiekowe. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie jedno uzasadnienie. 

Tematem konkursu jest wybranie najciekawszego uzasadnienia – Dlaczego akurat Twoja kobieta powinna polecieć z uczestnikami imprezy balonem. Odpowiedź na pytanie konkursowe może być wykonana w dowolnej technice – zdjęcie, rysunek, film (umieszczony na YouTube i przesłany organizatorm linkiem), wiersz, opowiadanie.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wysłanie do organizatora zgłoszenia drogą mailową na adres: media@epnt.pl , w tytule wiadomości podając DZIEŃ KOBIET.

Prace powinny zostać doręczone organizatorom w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29 lutego 2016 r. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi do dnia 2 marca 2016 r. na stronie internetowej organizatora – www.epnt.pl oraz www.pcd-salami.pl.

Więcej informacji w Regulaminie oraz na stronie www.aeroklub.nowytarg.pl


Przeczytaj również:
IV Nowotarskie Zimowe Zawody Balonowe z rekordową liczbą uczestników

Źródło: Aeroklub Nowy Targ
comments powered by Disqus