Warsztaty Filmowo-Dronowe w Lisich Kątach

Warsztaty Filmowo-Dronowe w Lisich Kątach (fot. Aeroklub Nadwiślański)

Aeroklub Nadwiślański zaprasza do udziału w Warsztatach Filmowo-Dronowych na poziomie podstawowym, które odbędą się w dniach 27-29 listopada 2020 r.

Jak tworzyć wyjątkowe ujęcia filmowe za pomocą drona? W jaki sposób zaplanować lot na planie filmowym? Jak zorganizować swoją pracę w trakcie montażu? Edycja audio jest dla Ciebie czarną magią? Jak zadbać o odpowiednie kolory i klimat produkcji filmowej?

Tego wszystkiego i dużo więcej będzie można dowiedzieć się na Weekendowych Warsztatach Filmowych poświęconych tematyce dronowej oraz montażu filmowego dla początkujących.

To wszystko w wyjątkowym miejscu jakim jest Lotnisko Aeroklubu Nadwiślańskiego Lisie Kąty, które położone jest w malowniczym towarzystwie rzeki Wisły, Borów Tucholskich, Pojezierza Iławskiego oraz Brodnickiego.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się między innymi jak przygotować kamerę w swoim dronie do pracy. Jak wykonać efektowne i płynne ujęcia z lotu ptaka w trakcie zajęć praktycznych. Poznają zasadę działania programu do montażu filmów i nauczą się jak sprawnie na nim pracować. Całość zostanie podsumowana konkursowym pokazem filmów kursantów i wyłonieni zostaną zwycięzcy, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody!

Zajęcia teoretyczne oraz praktyczne poprowadzi wykładowca z Aeroklubu Nadwiślańskiego Mateusz Kolasiński – 10-cio letni praktyk filmowy. Obecnie także instruktor dronów.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Źródło: Aeroklub Nadwiślański
comments powered by Disqus