Flajówka 2019

Flajówka (fot. Aeroklub Nadwiślański)

Aeroklub Nadwiślański zaprasza wszystkich pilotów oraz uczniów pilotów na obóz przelotowy „Flajówka 2019”, który odbędzie się w terminie od 27.04.2019 r. do 5.05.2019 r. Właśnie ruszyła rejestracja.

Obóz jest doskonałą okazją by rozpocząć przygodę z lataniem przelotowym. Do dyspozycji będzie wyczynowy szybowiec dwumiejcowy z chowanym podwoziem – Twin Astir wraz z instruktorem, który pomoże zgłębić tajniki latania przelotowego. Piloci, którzy maja za sobą kilka przelotów, będą mogli się dalej rozwijać, a doświadczeni piloci będą mogli zmierzyć się z innymi. Obóz przeznaczony jest dla osób, które mają problem z lataniem przelotowym w swoim aeroklubie, chcą przygotować się do zawodów, zmierzyć się z profesjonalnie wyłożonymi ambitnymi trasami.

Organizatorzy oferują uczestnikom profesjonalnie prowadzone odprawy meteorologiczne, cykl wykładów poszerzających wiedzę na temat latania przelotowego, wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która dosnonale dopasuje trasę do umiejętności uczestnika oraz warunków pogodowych danego dnia. Zapewniają również sprawną organizację, bezpieczeństwo w lataniu, niepowtarzalną atmosferę oraz dobrą zabawę we wspaniałym towarzystwie.

Lotnisko w Lisich Kątach usytuowane jest w na wschodnim brzegu Wisły i znajduje się w zasięgu cenionych przez szybowników Borów Tucholskich, które umożliwiają wykonywanie sporych przelotów.

Aeroklub Nadwiślański zaprasza również osoby z Grudziądza i okolic, które chciałby dowiedzieć się czegoś na temat latania na szybowcach oraz samolotach. Aeroklub pozostaje otwarty i z całą pewnością na lotnisku zawsze znajdziecie kogoś kto udzieli odpowiedzi na pytania oraz pokaże z bliska jak to wszystko wygląda.

Więcej informacji oraz zapisy na stronie: www.flajowka.lisie.pl oraz www.lisie.pl

Źródło: Aeroklub Nadwiślański
comments powered by Disqus