Przejdź do treści
Źródło artykułu

II Piknik Modelarski w Lesznie

Już w najbliższą sobotę, 19 sierpnia 2017 roku, na leszczyńskim lotnisku pod „Tajwanem” odbędzie się II Piknik Modelarski organizowany przez miejscową grupę Latacze. Z tej okazji zapraszamy wszystkich chętnych modelarzy do zaprezentowania swoich modeli zarówno na ziemi jak i w powietrzu.

Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa do około 19:00. Pasjonaci ze stowarzyszenia Latacze zadbają aby nikt się nie nudził.

Jednym z celów pikniku jest popularyzacja modelarstwa lotniczego w Lesznie i regionie. Dlatego wstęp na pokazy będzie udostępniony wszystkim zainteresowanym osobom. Płyta lotniska przy Tajwanie zostanie podzielona na strefę lotów oraz strefę bezpieczeństwa (strefy pilotów, otwartą i parking dla gości).

W programie pikniku znalazły się między innymi wystawa modeli na ziemi, loty pokazowe szybowców oraz samolotów z napędem spalinowym i elektrycznym oraz pokazy akrobacyjne.

Miłośnicy modelarstwa lotniczego będą mieli okazję porozmawiać z doświadczonymi modelarzami na temat ich pasjonującego hobby.

W tym czasie organizator zapewnia wyżywienie (kiełbaski z grilla) oraz napoje dla pilotów modeli. Przewiduje się też dwie nagrody dla zwycięzców w kategoriach „realizm lotu” oraz „ocena statyczna”. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Nie pozwól aby twoje dziecko zmarnowało dzieciństwo na siedzenie przed monitorem. Zabierz je na leszczyńskie lotnisko i zaraź pasją na całe życie.
 
Do zobaczenia!

Więcej informacji na stronie www.latacze.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony