I Świętokrzyski Konkurs Wiedzy o Lotnictwie

I Świętokrzyski Konkurs Wiedzy o Lotnictwie

Aeroklub Kielecki pragnie zaprosić wszystkich uczniów z województwa świętokrzyskiego w wieku 14-19 lat do udziału w „I świętokrzyskim konkursie wiedzy o lotnictwie”. Konkurs ma na celu rozwinięcie zainteresowań i poszerzenie wiedzy z zakresu lotnictwa młodzieży z naszego województwa.

Oprócz dobrej zabawy, konkurs da możliwość zbliżyć uczestników do podniebnej przygody, dzięki atrakcyjnym nagrodom jakimi są vouchery na szkolenie teoretyczne o wartości nawet 800zł!

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszego internetowego – na odpowiedzi czekamy do 7 marca. Drugi dla 30 najlepszych osób  odbędzie się w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego 14 marca. Szczegółowe informacje na temat etapów, regulamin, oraz formularz konkursowy znajdują się na stronie Aeroklubu Kieleckiego z zakładce – KONKURS.

„Jest to pierwszy organizowany przez nas konkurs, mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jeśli spotka się z pozytywnym odzewem, postaramy się w przyszłym roku zorganizować kolejną edycję” – komentuje Dyrektor Aeroklubu, Marcin Berkowicz.

Link do formularza konkursowego

Regulamin konkursu

Zapraszamy do udziału i życzymy udanej zabawy!

Źródło: Aeroklub Kielecki
comments powered by Disqus