"Odlotowy Maj" – Wygraj lot szybowcem

"Odlotowy Maj" – Wygraj lot szybowcem

Zrób odlotowe zdjęcie i wygraj... odlotową nagrodę! Aeroklub Gliwicki zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Odlotowy Maj". Najlepsze zdjęcie zostanie nagrodzone lotem zapoznawczym szybowcem nad Gliwicami wraz z prelekcją na temat pilotażu!

Temat: "Odlotowy Maj". – Jesteśmy ciekawi jak uczestnicy zinterpretują nasz konkurs. Nie narzucamy tematyki, choć oczywiście byłoby świetnie zobaczyć zdjęcia  z motywem lotniczym lub nawiązujące do naszej działalności  – mówi Beata Miącz-Pałka, dyrektor Aeroklubu Gliwickiego. Maj, loty, odlotowy, Gliwice, z lotu ptaka – mogą stać się motywem przewodnim, wszystko zależy od wyobraźni. Nagroda główna to lot zapoznawczy szybowcem za wyciągarką oraz zestaw aeroklubowych gażdżetów. Zwycięzca zobaczy Gliwice z lotu ptaka. Jest więc o co walczyć! – Lot zapoznawczy to pierwszy krok, by zarazić potencjalnego kandydata miłością do latania. To doskonała okazja, by poznać, na czym polega pilotowanie szybowca lub samolotu. Poza samą przyjemnością latania, lot zapoznawczy daje odrobinę wiedzy na temat lotnictwa. I na tym najbardziej nam zależy. Dlatego zapraszam do zabawy – dodaje dyrektor AGL. Przewidziane są także nagrody pocieszenia dla autorów trzech kolejnych najlepszych zdjęć. AGL przygotował dla nich zestawy gadżetów.

Konkurs ma charakter otwarty. Warunkiem udziału w konkursie jest ukończenie 18 roku życia. Jeden uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę. Przesłane zdjęcie powinno mieć format JPG.

Uwaga! Konkursowe prace należy nadesłać do 31 maja na adres media@aeroklub.gliwice.pl lub przesłać (bądź wkleić pod konkursowym postem) za pośrednictwem oficjalnego profilu AGL na portalu Facebook.

Najlepsze fotografie zostaną opublikowane na stronie internetowej Aeroklubu Gliwickiego oraz na profilu FB. Aeroklub zamierza wykorzystać zdjęcia do promocji swojej działalności.

Więcej szczegółowych informacji w Regulaminie oraz na stronie www.aeroklub.gliwice.pl

Źródło: Aeroklub Gliwicki
comments powered by Disqus