Przejdź do treści
Wygraj kurs spadochronowy i 1 skok w Aeroklubie Gdańskim
Źródło artykułu

Wygraj kurs spadochronowy i skok w Aeroklubie Gdańskim

Aeroklub Gdański zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest darmowy teoretyczny kurs spadochronowy wraz z pierwszym skokiem. Do wygrania są również dwa darmowe szkolenia teoretyczne.

Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby spróbować czegoś wyjątkowego, z potężną dawką adrenaliny. Głównym celem konkursu jest promowanie skoków spadochronowych oraz sportów lotniczych wśród osób dorosłych i młodzieży.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:
• udostępnić post konkursowy
• polubić Fanpage Aeroklubu Gdańskiego
• wypełnić formularz konkursowy zawierający 5 prostych pytań

Odpwiedzi na wszystkie 5 pytań można znaleźć na stronach: Aeroklubu Gdańskiego oraz Sekcji Spadochronowej.

Konkurs przebiega zgodnie z regulaminem dostępnym na stronie: www.spadochrony.aeroklub.gda.pl

Termin nadsyłania wypełnionych formularzy mija 17 czerwca do godziny 23:59. Po upływie terminu nadsyłania formularzy, przeprowadzone zostanie losowanie wśród wszystkich uczestników, którzy poprawnie udzielili odpowiedzi na wszystkie pytania konkursowe i wyłoniony zostanie zwycięzca.

Wyniki konkursu opublikowane zostaną najpóźniej 18 czerwca do godziny 15:00. O wynikach konkursu Organizator poinformuje uczestników na stronie Sekcji Spadochronowej Aeroklubu Gdańskiego. Zwycięzca konkursu otrzyma voucher na darmowe teoretyczne szkolenie spadochronowe wraz z pierwszym skokiem w Aeroklubie Gdańskim. Jeżeli wygrasz, już 20 czerwca możesz rozpocząć kurs.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony