Przejdź do treści
Jakub Puławski i Marek Niewiadomy (fot. Aeroklub Gdański)
Źródło artykułu

Spotkanie z pilotami Szybowcowej Kadry Juniorów w Gdańsku

Aeroklub Gdański zaprasza 29.12.2015 r. o godzinie 19:00 na spotkanie z pilotami Szybowcowej Kadry Juniorów, którzy na niedawnych mistrzostwach w Australii wylatali drużynowo srebro. Piloci opowiedzą o lataniu w Australii, o przygodach, trudnościach, odpowiedzą na pytania. Spotkanie rozpocznie się w Aeroklubie Gdańskim. Aeroklub serdecznie zaprasza nie tylko pilotów ale również sympatyków i miłośników lotnictwa! Udział w spotkaniu należy potwierdzić wysyłając maila na adres sekcja@szybowce.gda.pl.

Zorganizowane przez Sekcję Szybowcową Aeroklubu Gdańskiego spotkanie z pilotami Szybowcowej Kadry Juniorów ma na celu promowanie sukcesów polskiego sportu lotniczego. Warto mówić, pisać i nagłaśniać fakt, że polscy lotnicy od wielu lat są znaczącymi postaciami światowych rankingów!

Co ważne i warte podkreślenia tradycje bycia w światowej czołówce systematycznie pielęgnują szybowcowi juniorzy! O tym będziemy mówić! Pragniemy również promować szybownictwo jako sport piękny i ogólnie dostępny. – mówią organizatorzy spotkania.

Przed spotlkaniem, zaraz po przyjeździe do Gdańska, Kadrowicze udzielą wywiadu w TVP, Radiu Eska oraz Radiu Gdańsk.

A o 19:00 w Aeroklubie Gdańskim spotkanie z pilotami z Aeroklubu Gdańskiego, na które organizatorzy zapraszają również wszystkich chętnych.

Do Gdańska przyjadą Jakub Puławski, który na ostatnich mistrzostwach świata startował w klasie standard oraz Marek Niewiadomy, który startował w klasie klub.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony