Targi ParaRudniki coraz bliżej

ParaRudniki

Już za dwa miesiące 30 i 31.05.2015r. odbędą się IV Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki. Cały czas zgłaszają się kolejni wystawcy, którzy chcą zaprezentować podczas Targów swoja ofertę. Głównie są to firmy z branży para- i motoparalotniowej, ale podczas tegorocznych ParaRudnik nie zabraknie także wiatrakowców, szybowców, czy producentów latawców (kite-ów). Z promocji, która trwała do końca stycznia skorzystało blisko 30 wystawców, a z każdym tygodniem przybywają kolejni, wśród nich także firmy z zagranicy.

Targi odbywają się na lotnisku, część wystawców swoje produkty prezentować będzie w hangarze, pozostali na zewnątrz. Oczywiście każdy sprzęt będzie można sprawdzić także w powietrzu, taka jest bowiem idea Targów, przymierzyć, przetestować, a także potargować się o cenę. Podczas ParaRudnik można także załapać lotniczego bakcyla, np. przed rokiem firma Latawki.pl, która będzie na Targach także w tym roku, prowadziła szybki kurs sterowania kitem. 

Tradycyjnie ParaRudnikom towarzyszyć będą zawody Motoparalotniowe, prelekcje i pokazy. Po raz pierwszy natomiast będziemy bić rekord w stawianiu nad głową paralotni. Najważniejsze oczywiście są same targi, na które już dziś zapraszamy. 30-31.05.2015 r. lotnisko Aeroklubu Częstochowskiego IV Targi Lotnictwa Lekkiego ParaRudniki.

Źródło: Aeroklub Częstochowski
comments powered by Disqus