Zajęcia “Lataj profesjonalnie” w Aeroklubie Bielsko Bialskim

Zajęcia “Lataj profesjonalnie” w Aeroklubie Bielsko Bialskim

W dniu 23.01.2015 r. o godzinie 18:00 Aeroklub ABB zaprasza wszystkich chętnych na kolejne zajęcia zimowego kursu doskonalącego dla pilotów General Aviation, tematem przewodnim będzie "Traffic pattern" - ruch nadlotniskowy na małych lotniskach sportowych, omówimy standardowe procedury, zwroty i słówka.

Coraz częściej chcemy latać po Europie, ale nie czujemy się na tyle pewnie aby wykonywać loty VFR czy IFR, swobodnie komunikując się w języku angielskim. Zapraszamy wszystkich chętnych na kurs doskonalący, na którym dopracujecie waszą frazeologię, słownictwo, wsłuchacie się na żywo w żargon pilotów liniowych i kontrolerów, zostaną omówione niektóre procedury VFR i IFR. Kurs będzie przydatny również dla pilotów przygotowujących się do egzaminu z języka angielskiego.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc i specyfikę zajęć, zgłoszenia na kurs proszę przesyłać na email prowadzącego zajęcia msz.jetfun@gmail.com.

Planowany jest cykl około 10 spotkań w okresie zimowym, zapraszamy na cały kurs bądź na pojedyncze zajęcia tematyczne. Każde 2 godzinne zajęcia w cenie 36,9 PLN, płatne z góry w dniu szkolenia. Szkolenia odbywają się w siedzibie Aeroklubu Bielsko Biała.

Dla zainteresowanych kontynuacja szkolenia praktycznego w powietrzu w sezonie letnim 2015.

Źródło: Aeroklub Bielsko-Bialski
comments powered by Disqus