Przejdź do treści
Sun 'n Fun / AERO Friedrichshafen
Źródło artykułu

Na współpracy organizatorów zyskają wystawcy

"Cudowne wieści" ze Stanów Zjednoczonych: Organizatorzy pokazów lotniczych Sun ’n Fun US oraz AERO Friedrichshafen skoordynowali wspólnie daty tych imprez na kolejne 10 lat. Teraz wystawcy będą mieli szansę zaprezentować się po obu stronach oceanu. Obie negocjujące strony z zadowoleniem przyznają, że jest to "wyjątkowe partnerstwo".

Wstępne rozmowy organizatorów AERO Friedrichshafen oraz Sun ’n Fun dotyczące koordynacji dat pokazów odbyły się już w kwietniu tego roku podczas Sun ’n Fun. Z pozytywnego ich rezultatu, szczególnie powinni cieszyć się wystawcy.

"Począwszy od 2011 roku, daty targów będzie można o wiele łatwiej skoordynować, co jest wyjątkowo dobrą wiadomością dla firm ze Stanów Zjednoczonych," twierdzi menadżer ds. projektu AERO, Thomas Grunewald. Głównie dlatego, że na niemieckich targach coraz liczniej prezentują się firmy amerykańskie.

Przez ostatnie kilka lat, pomiędzy AERO w niemieckim Friedrichshafen a Sun’n Fun w Lakeland, na Florydzie, było zaledwie kilka dni odstępu. Niektóre firmy musiały wybierać, na których z nich się zaprezentować. Ci zaś, którzy podjęli się prezentacji na pokazach zarówno w Niemczech, jak i w Stanach, stawali przed nie lada wyzwaniem logistycznym.

"Z naszego punktu widzenia, rozmowy z AERO Friedrichshafen to punkt wyjścia dla długofalowej współpracy, która przyniesie korzyści dla całego przemysłu lotnictwa ogólnego," powiedział John Burton, prezes Korporacji Sun 'n Fun

Dokładne daty obu imprez zostaną opublikowane na stronach internetowych Sun ’n Fun oraz Aero Expo.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony