Przejdź do treści
Źródło artykułu

Emirates zdobyły dwa wyróżnienia w rankingu "The CEESAR Awards"

Emirates zdobyły 2 wyróżnienia w rankingu "The CEESAR Awards" za NAJLEPSZE BIZNESOWE LINIE LOTNICZE 2024 oraz NAJLEPSZY SYSTEM ROZRYWKI 2024, potwierdzając swoją pozycję lidera branży na polskim rynku.

8 maja na uroczystej gali przyznano nagrody Ceesar Awards 2024 dla najlepszych linii na europejskim niebie. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w stolicy Dolnego Śląska, a tegorocznym gospodarzem był Międzynarodowy Port Lotniczy Wrocław.

"The CEESAR Awards" to ranking branży lotniczej, który wyłania najlepszych europejskich przewoźników. Organizatorem plebiscytu jest portal Pasazer.com wraz z partnerami: Lagardere Travel Retail, CEDC oraz Grupa eSky. Nagrody są przyznawane już od 16 lat w oparciu o opinie zweryfikowanych klientów, którzy oceniają przewoźników bazując na własnych, realnych doświadczeniach.

W tym roku w głosowaniu wzięło udział ponad 20 tysięcy pasażerów z całego regionu Europy Środkowowschodniej, którzy wybrali najlepsze linie długodystansowe, krótkodystansowe, niskokosztowe i czarterowe. Przewoźników oceniono również w ośmiu kategoriach szczegółowych.

Kryteriami, które zostały ocenione były: cena, odprawa i boarding, komfort lotu, personel pokładowy, punktualność oraz czystość na pokładzie. Pasażerów linii sieciowych dodatkowo poproszono o ocenę jakości posiłków na pokładzie oraz rozrywki pokładowej. Głosowanie rozpoczęło się 1 stycznia i trwało do końca kwietnia 2024 roku.

Pasażerowie biorący udział w głosowaniu, wyróżnili rozrywkę pokładową linii Emirates, zapewniając im pozycję numer 1 w tej kategorii w rankingu CEESAR Awards 2024. Jak co roku, poza głosami pasażerów specjalna kapituła przyznała nagrody w dodatkowych kategoriach, tj. najlepsza linia biznesowa, najważniejsze wydarzenie roku czy trasa roku. Nagrodę w kategorii najlepsza oferta dla biznesu otrzymały Emirates.

Nasze zwycięstwa potwierdzają silną obecność Emirates w Polsce i są efektem wysiłków zarówno lokalnego zespołu, jak i wszystkich współpracowników na całym świecie. Tytuł dla najlepszej biznesowej linii lotniczej i najlepszego systemu rozrywki pokładowej to wspaniałe wyróżnienia. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie i oddane głosy – powiedział Maciej Pyrka, Country Managera Emirates w Polsce, który odebrał nagrody w imieniu Emirates podczas uroczystej gali.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony