Przejdź do treści
B777-300ER linii Emirates w locie (fot. Emirates)
Źródło artykułu

Emirates wraca na targi ITB Berlin 2024

Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, wracają na targi ITB Berlin. Od 5 do 7 marca zaprezentują swoje najnowsze flagowe produkty i potwierdzą długotrwałe zaangażowanie w wiodące targi turystyczne i handlowe w Europie.

Emirates przygotowuje się do trzech aktywnych dni, podczas których planuje nawiązać nowe oraz rozszerzyć istniejące współprace z lokalnymi i regionalnymi partnerami turystycznymi – w tym liniami lotniczymi. W planach jest też zwiększenie łączności dla podróżnych w kierunku do i z głównych europejskich węzłów turystycznych oraz nawiązanie strategicznego partnerstwa z podmiotami turystycznymi, aby promować europejskie kierunki, poprzez wspólne działania marketingowe i inne inicjatywy handlowe.

Goście odwiedzający stoisko Emirates będą mieli okazję poznać gamę innowacyjnych produktów linii, w tym wyjątkowo popularny fotel w klasie Premium Economy, który będzie po raz pierwszy prezentowany w Niemczech. Swoją premierę miał na Arabian Travel Market w Dubaju w 2022 roku i zdobył dotychczas wiele nagród. Jest dostępny w 27 samolotach A380 latających do 15 destynacji, w tym do: Nowy Jork JFK, Los Angeles, San Francisco, Houston, Londyn Heathrow, Sydney, Auckland, Christchurch, Melbourne, Singapur, Tokio, Mumbai, Bangalore, Sao Paulo i Dubaj.

Po raz pierwszy na targach ITB Berlin zadebiutuje ikoniczna, rewolucyjna kabina First Class linii Emirates, w pełni zamknięta w prywatnym apartamencie na pokładzie Boeinga 777-300ER. Odwiedzający będą mogli zobaczyć pełną gamę produktów pokładowych Emirates, w tym fotele Boeinga 777 w klasie biznes, najnowszej generacji salonik pokładowy A380 i prysznic spa w klasie pierwszej, a także przestronne fotele w klasie ekonomicznej.

First Class, w pełni zamknięta kabina w prywatnym apartamencie na pokładzie Boeinga 777-300ER linii Emirates (fot. Emirates)

First Class, w pełni zamknięta kabina w prywatnym apartamencie na pokładzie Boeinga 777-300ER linii Emirates (fot. Emirates)

Emirates zaprezentuje również swoje najnowsze inicjatywy zrównoważonego rozwoju, w tym przedmioty pokładowe wykonane z materiałów pozyskanych w odpowiedzialny sposób oraz rzeczy z kolekcji „Air-crafted by Emirates" – walizki, torby i dodatki wykonane z materiałów recyklingowych ze zmodernizowanych samolotów A380.
Inicjatywy zrównoważonego rozwoju linii skupiają się na trzech obszarach: redukcji emisji, odpowiedzialnej konsumpcji oraz ochronie różnorodności biologicznej i siedlisk.

Stoisko Emirates będzie także obejmować cztery przestrzenie do spotkań, które pomieszczą do 200 odwiedzających w dowolnym momencie.

Emirates i Europa

Emirates rozpoczęło świadczenie usług transportu lotniczego do Europy w 1987 roku. Od tego czasu rozwinęło operacje zgodnie z popytem na podróże do i z miast w całej Europie. Linie odegrały istotną rolę we wspieraniu ruchu turystycznego, rozwoju gospodarczym i zwiększaniu zatrudnienia. Obecność Emirates w Europie obejmuje 39 destynacji w 22 krajach, a także dodatkowe 403 punkty poza jej własną siecią dzięki umowom code-share, intermodalnym i międzyliniowym z 51 partnerami. Emirates ma na celu dalsze zwiększanie łączności dla podróżnych między Europą a resztą świata, również za sprawą uczestnictwa w targach ITB Berlin oraz współpracą z regionalnymi organami turystycznymi.

W ciągu ostatniego roku z Emirates podróżowało 17,2 miliona pasażerów między Dubajem a wszystkimi europejskimi portami i dalej, korzystając z wygodnych i płynnych połączeń lotniczych.

Nowe stoisko Emirates będzie mieć swoją światową premierę na targach ITB Berlin 2024. Dwupoziomowe, o powierzchni aż 480 metrów kwadratowych, znajdować się będzie w hali 2.2, na stanowisku numer 101.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony