Red Bull Air Race 2010 powraca do Perth

Red Bull Air Race

W dniach 17 – 18 kwietnia 2010r., najlepsi piloci świata raz jeszcze powrócą w przestworza nad wybrzeża majestatycznej rzeki Swan w Perth, w zachodniej Australii. Tam odbędzie się australijski odcinek ekscytujących światowych mistrzostw Red Bull Air Race 2010. Będzie to już czwarta wizyta zawodów w Perth. Przez kilka dni oczy całego świata będą zwrócone na miasto i Australię. Kwalifikacje odbędą się w sobotę, 17 kwietnia, a dzień zawodów 18 kwietnia.

W 2010 roku, Red Bull Air Race będzie w pełni biletowanym wydarzeniem z szerokim wyborem różnych opcji biletowych i pakietów gościnnych. Widzowie będą mogli doświadczyć wyśmienitych widoków z wybrzeży w południowej części Perth w Parku Sir James’a Mitchell’a.

Objęte biletami obszary będą wyposażone w ogromne telebimy prezentujące na żywo przeloty oraz komentarze z kokpitów. Będą w nich również punkty gastronomiczne, niezliczona liczba toalet i różnego rodzaju punkty sprzedaży. W cenę wszystkich biletów będzie wliczony transport publiczny na i z imprezy.

Informacje na temat programu wyścigów, biletów, pakietów dla firm, zamkniętych dróg, dostępu do rzeki, publicznego transportu i parkowania będą niebawem opublikowane na oficjalnej stronie organizacji zawodów.

Źródło: Red Bull AIR RACE
comments powered by Disqus

Komentarze

Bardzo lubiłem oglądać te pokazy w TV. Odkąd pojawiają się o godzinie 1.00 w nocy z niedzieli na poniedziałek - przestałem je widywać. Świetny czas antenowy dostały.,.