Cirrus Aircraft i Red Bull Air Race ogłaszają współpracę

Współpraca Cirrus Aircraft z Red Bull Air Race

Firma Cirrus Aircraft wraz z Red Bull Air Race ogłosiły zawiązanie współpracy na czas rozgrywania Mistrzostw Świata Red Bull Air Race 2010. Zgodnie z zawartymi ustaleniami, w trakcie wszystkich tegorocznych wyścigów, wyselekcjonowani goście będą mieli możliwość testowania Cirrusa SR22, najlepiej sprzedającego się na świecie czteromiejscowego, jednosilnikowego samolotu tłokowego i dostęp do odrzutowca Cirrus Vision.

Podczas konferencji prasowej w Santa Monica, dyrektor generalny Cirrus Aircraft, Brent Wouters powiedział, że "Światowe Mistrzostwa Red Bull Air Race symbolizują pasję dla precyzji i osiągów w lotnictwie. Te same atrybuty podzielają pracownicy naszej firmy, a także tysiące właścicieli samolotów Cirrus i pilotów na całym świecie. Jesteśmy dumni z przyłączenia się do światowej klasy imprezy, która gromadzi fanów wyścigów i nowe generacje lotników. Powietrzne wyścigi Red Bull w połaczeniu z miejscami organizacji zawodów dają spektakularne doświadczenia lotnicze."

Dyrektor generalny Red Bull Air Race, Bernd Loidl podkreślając rozpoczęcie współpracy, stwierdził, “Cieszymy się mogąc powitać Cirrus Aircraft jako naszgo partnera, jednego z czołowych i najbardziej innowacyjnych producentów na świecie. Wysokiej klasy samoloty, pasja latania i dążenie do doskonałości tej firmy perfekcyjnie współgrają ze Światowymi Mistrzostwami Red Bull Air Race.”

Źródło: Red Bull AIR RACE
comments powered by Disqus