Przejdź do treści
DSP - choinka
Źródło artykułu

Życzenia od Dowódcy Sił Powietrznych

Żołnierze, Szanowni Państwo

Święta Bożego Narodzenia, a zwłaszcza wspólny posiłek przy wigilijnym stole, mają dla Polaków wyjątkowe znaczenie. To czas ubierania choinek, rodzinnych spotkań, kolędowania i prezentów.

Przy świątecznej wieczerzy tradycyjnie podzielimy się z najbliższymi opłatkiem i będziemy składać sobie życzenia. Degustując pyszne potrawy znajdziemy czas na rozmowy i refleksję na temat naszych osiągnięć oraz planów na zbliżający się nowy rok.

Nawet w tak uroczystych i rodzinnych dniach, jak Boże Narodzenie, odpowiedzialny zawód, który wybraliśmy, wymaga pełnej dyspozycyjności. Pamiętajmy zatem, że wielu kolegów-żołnierzy i pracowników wojska spędzi święta z dala od rodzin, na posterunkach w kraju oraz na obczyźnie. Dzięki ich służbie nie tylko Polacy będą mogli cieszyć się pokojem.Żołnierze, Szanowni Państwo


W imieniu swoim, żołnierzy i pracowników Dowództwa Sił Powietrznych życzę, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia upłynęły w atmosferze prawdziwej miłości, szczęścia i dostatku.

Przekażcie serdeczne podziękowania rodzinom, które wykazują wiele wyrozumiałości dla naszych wojskowych obowiązków i codziennie wspierają nas w ich wykonywaniu - to one dają tą pozytywną energię, tak potrzebną w naszej niełatwej lotniczej służbie.

Jestem przekonany, że rok 2014 przyniesie Wam wiele powodów do radości oraz satysfakcji z realizacji najśmielszych planów prywatnych i zamierzeń służbowych.

Wierzę, że dzięki waszemu zaangażowaniu będzie to dla nas kolejny, pomyślny okres, w którym bezpiecznie i profesjonalnie wykonamy postawione zadania na ziemi i w powietrzu.Życzę wszystkim pogodnych, zdrowych i przede wszystkim rodzinnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!Dowódca Sił Powietrznych

gen. broni pil. Lech MAJEWSKI

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony