Przejdź do treści
Źródło artykułu

Zmiana formuły biegu Skywayrun Rzeszów Airport

Skywayrun Rzeszów Airport to jeden z cyklu biegów, którego 5-kilometrowa trasa wytyczana jest na pasie startowym lotniska Rzeszów-Jasionka.

Jednak w związku z przedłużającą się sytuacją epidemiczną organizacja biegu Skywayrun Rzeszów Airport w takim miejscu jak Port Lotniczy niestety nie będzie możliwa w zaplanowanym terminie 5-6.06.2021r.

W tej sytuacji wspólnie z Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka organizatorzy podjęli decyzję o zamianie formuły wydarzenia na bieg wirtualny.

Osoby, które nie przepiszą się na wydarzenie wirtualne, otrzymają voucher ważny od 6.06.2021r. przez 24 miesiące, uprawniający do udziału w dowolnym biegu Skywayrun na terenie Polski, który będzie możliwy do zrealizowania po zniesieniu obostrzeń.

W terminie do 5 czerwca będzie możliwość przepisania się na bieg wirtualny.

Bieg powinien mieć dystans minimum 5 km. Dystans można pokonać w dniach od 6 czerwca do 13 czerwca 2021r. w dowolnym miejscu na terenie Polski. Bieg nie jest biegiem masowym. Każdy z uczestników biega indywidualnie i dostosowuje trasę oraz warunki jej pokonania biorąc pod uwagę okoliczności, które mogą wpłynąć na jego bezpieczeństwo.

Za udział w biegu wirtualnym uczestnik otrzyma pocztą medal wraz z koszulką w wybranym wcześniej rozmiarze oraz pamiątkowy numer startowy.

Więcej informacji w Regulaminie oraz na stronie www.skywayrun.pl oraz www.monsterevent.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony