Przejdź do treści
St.chor. Paweł Wierzchucki, członek F-16 Tiger Demo Team (fot. F-16 Tiger Demo Team Poland, Facebook)
Źródło artykułu

Zmarł st. chor. Paweł Wierzchucki, członek F-16 Tiger Demo Team

Do redakcji dotarła smutna wiadomość. W dniu 10 lipca 2022 r. rano odszedł w wieku 45 lat na wieczna służbę do "niebieskiej eskadry" st.chor. Paweł Wierzchucki, członek F-16 Tiger Demo Team.

Koledzy z F-16 Tiger Demo Team Poland napisali:
Bizon... Nagrywaj pokazy i dbaj o wszystkie urządzenia tam na gorze i zarażaj wszystkich swoim śmiechem i sposobem bycia! Zawsze zostaniesz w Naszej pamięci...
"Once a Tiger, always a Tiger!"

Jeden z kolegów tak wspomniał st. chor. Pawła Wierzchuckiego:
"Czasami są takie dni. Lepiej wtedy nie pisać, nie mówić, nie pokazywać. Bo nic tego nie opisze. Żadne słowa. Przed chwilą zadzwonił Włodek. Bizon nie żyje. Po prostu. Poznałem faceta w tak niecodziennych okolicznościach ze nie będę o nich pisał. Za długo. Duży misiu, wielki facet, wielkie serce, ciepły prosty chłopak. Ileż razy umawialiśmy się na jego płynne samoróbki, gadaliśmy przez telefon o "głupotach". Zawsze jakbyśmy znali się od lat. Taki człowiek. Niezwykły człowiek w zwykłych czasach, w niezwykłych okolicznościach. Kilka dni temu zadzwonił do mnie, ciesząc się jak dzieciak że został dziadkiem. "Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam. Śpij, nocą śnij..."
Żegnaj Bizon."

Ceremonia pogrzebowa i złożenie Urny do grobu odbędzie się 14 lipca 2022 r. (czwartek) o godz. 15:30 na Cmentarzu Parafialnym w Solcu.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony