XII Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego KONTAKTY 2011

„Ballada o Janie Wnęku” Teatru Gra i Ludzie z Katowic na otwarciu ubiegłorocznych Mistrzostw na Starym Rynku w Łomży/ FotoGabs

Tegoroczne, XII Mikrolotowe Mistrzostwa Podlaskiego KONTAKTY 2011, których współorganizatorem jest prezydent Łomży, odbędą się w dniach 30 września – 2 października.

- W tym roku należy przygotować się na wspaniałe podniebne widowisko, które zapewnią nie tylko Mistrzostwie Świata (swoją obecność już potwierdzili Alek Dernbach – Motolotniowy Mistrz Świata oraz Tomasz Kudaszewicz – Mistrz Świata PPG), ale również piloci samolotów ultralekkich, kadra PPG pod przewodnictwem trenera Adama Paski, łomżyńscy modelarze, skoczkowie spadochronowi, wiatrakowce oraz balony na ogrzane powietrze. Od 12 lat staramy się zapewnić atrakcje zarówno licznej publiczności, która odwiedza nasze Mistrzostwa, jak i naszym przyjaciołom pilotom. Obiecuję, że i tym razem nie zawiedziemy – zapowiada Władysław Tocki, organizator XII Mikrolotowych Mistrzostw Podlaskiego KONTAKTY 2011.

Lotniczy weekend w Łomży już od dwunastu lat kończy sezon mikrolotowy w Polsce

Dla wygody przyjaciół pilotów Organizatorzy uruchomili funkcję „Przypomnienie sms”. Do 18 września na adres biuro_zawodow@onet.eu wyślij e-mail zawierający Twoje dane osobowe, sprzęt na jakim latasz (ulm, motolotnia, PPG) i oczywiście numer telefonu, na który wysłać sms z przypomnieniem, a takowy otrzymasz tydzień przed zawodami. W tytule maila wpisz "Przypomnienie sms".

Źródło: Tygodnik "Kontakty"
comments powered by Disqus

Komentarze

w Łomży zawsze jest fajnie! szkoda, że w tym roku tak późny termin ale i tak postaram się być!

Czy impreza odbędzie się na już wcześniej zapowiadanym nowym lądowisku ?