Przejdź do treści

X AeroPiknik – Balonowy Puchar Polski w Paczkowie

Burmistrz Gminy Paczków, Ośrodek Kultury i Rekreacji oraz Klub Sportów Balonowych we Wrocławiu zapraszają do udziału w X AeroPikniku – Balonowym Pucharze Polski. Dziesiąta edycja imprezy odbędzie się nad Zalewem Paczkowskim w Kozielnie w dniach 25-28 lipca 2024 r.

AeroPiknik to impreza organizowana od 2013 r. Z roku na rok kolorowych statków powietrznych na paczkowskim niebie pojawia się coraz więcej. Specyfika ziemi paczkowskiej i związany z nią poziom trudności czynią imprezę wyjątkową w skali kraju.

Kilka dni temu rozpoczął się nabór zgłoszeń załóg do udziału w zawodach nalonów na ogrzane powietrze.

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest posiadanie: ważnej licencji pilota balonu wolnego, ważnej licencji sportowej AP, nalotu dowódczego min. 50 godzin, ważnego ubezpieczenia balonu OC, a także wypełnienie i podpisanie karty rejestracyjnej zawodnika.

Wpisowe dla załóg:
• Pilot + 2 osoby załogi – 1450 zł,
każda dodatkowa osoba 600 zł.

Wpisowe obejmuje: noclegi, wyżywienie, gaz na wszystkie loty zawodnicze i na nocny pokaz, mapy dla pilota i załogi naziemnej oraz upominki.

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest przesłanie potwierdzenia wpłaty oraz karty głoszenia mailem na adresy: sekretariat@paczkow.eu, organizacjaimprez@paczkow.eu
Dane do wpłaty wpisowego na Zaproszeniu poniżej.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 czerwca 2024 r.

Formularz zgłoszeniowy: https://paczkow.eu

Już dziś serdecznie zapraszamy na Balonowy Puchar Polski i wszystkie towarzyszące mu wydarzenia, łącznie z fiestą.

Więcej informacji na stronie: https://facebook.com/profile.php?id=100064672900347

FacebookTwitterWykop

Nasze strony