Wizz Air: taryfy ratunkowe dla pasażerów Aerosvit

Wizz Air

Linie lotnicze Wizz Air Hungary i Wizz Air Ukraine, ogłaszają dzisiaj wspólny program ratunkowy dla pasażerów, poszkodowanych w związku z odwołanymi lotami linii Aerosvit na trasie pomiędzy Kijowem a Budapesztem i Warszawą.

Wizz Air oferuje taryfy ratunkowe już od 10,99 HUF i 349 UAH (+koszty rezerwacji). Pasażerowie posiadający bilety na odwołane loty Aerosvit, mogą rezerwować przez Call Center Wizz Air loty z Wizz Air’em z Katowic do Kijowa lub na trasie Budapeszt-Kijów. W przypadku odwołania przez Aerosvit lotów z lotniska Londyn Gatwick do Kijowa Wizz Air będzie oferować pasażerom taryfy ratunkowe już za 50,99 GBP (+ opłata rezerwacyjna) z Londynu Luton. Wizz Air zdecydował się na wprowadzenie taryf ratunkowych, aby zminimalizować skutki utrudnień pasażerom podróżującym z Aerosvit. Ponieważ ilość biletów w puli ratunkowej jest zależna od ilości dostępnych miejsc, pasażerowie proszeni są o dokonywanie rezerwacji jak najszybciej.

Call Centres:
Węgry: 0690-181-181
Polska: 0703-60-39-93 
Ukraina:  044-206-4-888
Wielka Brytania: 0906-959-0002


 
 “Wizz Air zobowiązuje się do dostarczania sprawdzonych połączeń lotniczych we wszystkich krajach, w których jest obecny i ma nadzieję, że obecne utrudnienia, na które narażeni są pasażerowie Aerosvit na Węgrzech, w Polsce i na Ukrainie zostaną zminimalizowane lub całkowicie zniwelowane. Ten tydzień jest szczytowym sezonem turystycznym z powodu świąt na Ukrainie, dlatego też Wizz Air chce zapewnić alternatywne połączenia dla poszkodowanych pasażerów.

W tej chwili oferujemy taryfy ratunkowe od 10,990 HUF (plus koszty rezerwacji) na trasie Wizz Air między Budapesztem a Kijowem i mamy nadzieję, że pomoże to zminimalizować niedogodności, jakie spotkały pasażerów. Rezerwacji można dokonywać przez call center do 15 stycznia.

Korzystając z ratunkowych taryf Wizz Air pasażerowie muszą przynieść na lotnisko oryginalną rezerwację Aerosvit. Loty w taryfie ratunkowej z Londynu będą obowiązywały w przypadku odwołania jakichkolwiek połączeń Aerosvit na trasie Gatwick-Kijów w tym tygodniu” - powiedział Daniel de Carvalho, Corporate Communication Manager w Wizz Air.

Akos Bus, Dyrektor Generalny Wizz Air Ukraine, dodaje: ”Przez liczne odwołania lotów Aerosvit, pasażerowie, podróżujący z Ukrainy, narażeni są na utrudnienia w najbardziej popularnym sezonie turystycznym roku. Linie Wizz Air Ukraine oraz cały zespół Wizz Air w Kijowie zobowiązały się do dodatkowego zaangażowania i pracy podczas sezonu świątecznego, aby umożliwić pasażerom Aerosvit dotarcie do domu do swoich rodzin w tym szczególnym okresie. Nasza taryfa ratunkowa w cenie 349 UAH (plus koszty rezerwacji)  na trasie Katowice-Kijów dostępna jest do momentu wyczerpania dostępnych w tej ofercie miejsc. Zarówno ta oferta, jak i  loty obsługiwane przez Wizz Air Hungary na trasie Budapeszt-Kijów mają na celu złagodzenie kłopotów z którymi muszą borykać się pasażerowie Aerosvit”


*w jedną stronę; na loty w okresie między 7 a 31 stycznia, do wyczerpania miejsc.
Pasażerowie posiadający ważny bilet elektroniczny Aerosvit na lot pomiędzy 7 a 31 stycznia 2013 mogą skontaktować się z najbliższym call center Wizz Air’a aby skorzystać z taryf ratunkowych. Pasażerowie są zobowiązani do dostarczenia podczas lotu oryginalnego biletu Aerosvit. Liczba miejsc w taryfie ratunkowej jest ograniczona, rezerwacji można dokonywać do 15 stycznia. Opłata rezerwacyjna na loty wynosi kolejno HUF 2,000; UAH 92; GBP 7.

Źródło: Wizz Air
comments powered by Disqus