Przejdź do treści
Źródło artykułu

Wizz Air świętuje 6 mln pasażerów na lotnisku we Wrocławiu

Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły wyjątkowe wydarzenie na lotnisku we Wrocławiu, osiągając kamień milowy 6 milionów pasażerów obsłużonych od rozpoczęcia działalności w 2006 roku. To niezwykłe osiągnięcie nie tylko podkreśla zaangażowanie Wizz Air w zapewnianie niskokosztowych i możliwości podróżowania, ale także zaznacza wyjątkowy rozwój i popularność Portu Lotniczego Wrocław jako kluczowego regionalnego węzła komunikacyjnego na Dolnym Śląsku.
  
Świętowanie osiągnięcia 6 milionów pasażerów we wrocławskim Porcie Lotniczym jest świadectwem niesłabnącego wsparcia i zaufania klientów. Od momentu pojawienia się obecności WIZZ na wrocławskim lotnisku, Wizz Air nieustannie stara się przekraczać oczekiwania pasażerów, oferując szeroką gamę miejsc docelowych, niezrównaną obsługę i przystępne ceny, czyniąc podróże dostępnymi dla wszystkich.

W odpowiedzi na rosnący popyt, Wizz Air stale poszerza portfolio tras z Portu Lotniczego Wrocław wprowadzając nowe połączenia do atrakcyjnych miejsc w Europie i poza nią. Ta ekspansja umacnia status Wrocławskiego Portu Lotniczego jako kluczowej bramy dla podróżnych w regionie. Obecnie Wizz Air posiada 2 samoloty A321 w bazie we Wrocławiu, oferując 17 tras do 12 krajów. W ofercie Wizz Air ze stolicy Dolnego Śląska znajdują się takie miejsca docelowe jak: Tirana, Malaga, Kutaisi, Larnaka, Walencja, Bari i wiele innych.

Wizz Air stale inwestuje również w poprawę komfortu pasażerów i udogodnień na pokładzie. Podróżujący mogą spodziewać się doskonałych wrażeń z lotu dzięki nowoczesnym samolotom i oddanej załodze, które zapewnią bezpieczną i przyjemną podróż do wybranych miejsc. Linia jest zaangażowana w zrównoważony rozwój i odpowiedzialne podróżowanie. Świętując osiągnięcie we Wrocławiu, WIZZ potwierdza zaangażowanie w minimalizowanie wpływu na środowisko poprzez różne inicjatywy i stosowanie bardziej ekologicznych praktyk.

Zsuzsa Trubek, Corporate Communications Manager at Wizz Air powiedziała: „Jesteśmy dumni z osiągnięcia tak ważnego kamienia milowego, jakim jest obsłużenie 6 milionów pasażerów na lotnisku Wroclaw Airport. Wydarzenie jest odzwierciedleniem zaufania, jakim obdarzyli nas nasi klienci i jesteśmy niezmiernie wdzięczni za ich lojalność. Dzięki stałej  rozbudowie naszej siatki połączeń, naszym celem jest połączenie Wrocławia z jeszcze szerszą gamą fantastycznych miejsc, zapewniając więcej możliwości podróżowania..”

„Bardzo cieszymy się, że możemy wraz z linią lotniczą Wizz Air świętować kolejny sukces. Rosnąca liczba pasażerów na rejsach przewoźnika to wyraźny sygnał, że ruch lotniczy po pandemii odbudował się. Widzimy to też na naszym lotnisku, gdzie z miesiąca na miesiąc odnotowujemy rekordy w liczbie obsłużonych pasażerów. Serdecznie gratulujemy przewoźnikowi szybkich wzrostów a jubileuszowej pasażerce/pasażerowi wygranej” – mówi prezes Wrocław Airport Cezary Pacamaj.

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony