Przejdź do treści
Źródło artykułu

Wirtualny Skywayrun Rzeszów Airport

Jak już wiadomo organizatorzy Skywayrun Rzeszów Airport musieli zmienić datę biegu w Rzeszowie. Nowy termin biegu to 5–6.06.2021 r.

Jeśli będziecie z nami w przyszłym roku nic nie musicie robić, Wasz pakiet zostaje automatycznie przepisany i jesteście na liście uczestników – mówią organizatorzy.

Ale dla osób, które z jakichś powodów nie będą mogły wystartować w rzeczywistym biegu na pasie startowym lotniska Rzeszów-Jasionka w nowym terminie organizatorzy przygotowali Wirtualny Skywayrun Rzeszów Airport. Bieg jest organizowany w ramach już wniesionych opłat przez uczestników.

Termin wirtualnego biegu to 6–10.06.2020 r. Biegpowinien mieć dystans minimum 5 km. Dystans można pokonać w dowolnym miejscu na terenie Polski. Bieg nie jest biegiem masowym. Każdy z uczestników biega indywidualnie idostosowuje trasę oraz warunki jej pokonania biorąc pod uwagę okoliczności, które mogą wpłynąćna jego bezpieczeństwo.

Na czym to polega
Trzeba przebiec minimalny wyznaczony dystans 5 km w dowolnym czasie. Następnie przysłać organizatorom zdjęcie z przebiegniętym dystansem i osiągniętym czasem (zegarek, telefon).

Uczestnik wirtualnego biegu otrzymasz od nas medal wraz z koszulką przesyłką pocztową. Będzie to ten sam medal i ta sama koszulka, którą otrzymalibyście na biegu rzeczywistym. Wydarzenia odbywają się bez żadnej klasyfikacji, więc uczestnik wirtualnego biegu nie musi się spieszyć. Zapisując się na bieg wirtualny uczestnik zwalnia miejsce na liście uczestników Skywayrun Rzeszów Airport, który odbędzie się w nowym terminie 5–6.06.2021 r. w Porcie Lotniczym Rzeszów Jasionka – informują organizatorzy.

Właśnie ruszyły zapisy na Wirtualny Skywayrun Rzeszów Airport. Aby przepisać swój pakiet na Wirtualne Wydarzenie, rezygnując z rzeczywistego biegu w nowym terminie, musicie zapisać się do specjalnie stworzonego tylko dla Was biegu na stronie www.monsterevent.pl

Zgłoszenia online przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy do 29.05.2020 r. (21:00).

Więcej informacji w Regulaminie oraz na stronie www.skywayrun.pl

FacebookTwitterWykop
Źródło artykułu

Nasze strony