Wesprzyj wyjazd zawodniczek na Szybowcowe Mistrzostwa Świata Kobiet do Australii

Misja Australia 2, fot. źródło: AW

Powtórnie, w krainie zawładniętej przez kangury, mają miejsce zawody rangi światowej. Nieopodal jeziora Keepit odbędą się Mistrzostwa Świata Kobiet. Zawodniczki w niedzielę już wyleciały na mistrzostwa świata do Australii do oddalonego o ponad 16 000km Lake Keepit.

Na zawodach w Australii Polskę reprezentować będą:
– w klasie Standard – Agata Kaszczuk, Anna Piotrowska,
– w klasie Klub – Kinga Tchorz, Judyta Czyż,
– w klasie 18m – Joanna Biedermann.
Kapitanem drużyny jest Tomasz Hornik.

Polskie szybowniczki mają szanse na medale, jednak nie stać ich było na wyjazd. Fani lotnictwa wsparli nasze zawodniczki. Przed wyjazdem zamiast szlifować formę, zbierały pieniądze. Zawodniczkom jeszcze trochę pieniędzy brakuje.

Nasze szybowniczki wsparł też Sebastian Kawa – najbardziej utytułowanym szybownik w historii. Voucher na lot z szybowcową Encyklopedią został wylicytowany. Pieniądze trafią do zawodniczek.

Cięgle brakuje całej kwoty. Za namową wielu ludzi, którzy po obejrzeniu materiału w Fakty TVN zdecydowali się wesprzeć wyjazd Polekna Szybowcowe Mistrzostwa Świata Kobiet do Australii, zawodniczki postanowiłyśmy uruchomić dodatkową zbiórkę pieniędzy.

Polskie szybowniczki na mistrzostwach świata chcą powalczyć o złote medale. Potrzebują wsparcia.

Pamiętajcie! To dzięki wam poprzednie trzy akcje zaowocowały medalem z najważniejszych zawodów na świecie. Bez was wyjazd na Szybowcowe Mistrzostwa Świata nie byłby możliwy.

Akcję Misja Australia 2 można wesprzeć do 24 grudnia 2019 r.

Więcej informacji na stronie www.zrzutka.pl

Źródło: zrzutka.pl
comments powered by Disqus